Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Már nem szeretném és csak...

Már nem szeretném és csak ragaszkodás fűzne hozzá?

Figyelt kérdés

3 éve vagyunk együtt a párommal, van egy gyönyörű 7 hónapos fiúnk is. Elég sokat veszekszünk mert felelőtlen, gyerekes, elviszi a pénzt itthonról mondván, hogy befekteti, aztán egyszer egyszer ad is vissza belőle. Pár hete is ez volt, akkor nagyon csúnyán összevesztünk megmondtam hogy vége. Aztán mégis kibékültem vele, de valami nagyon más.

Nem esik jól ha úgy simogat, nem akarok vele szeretkezni, csókolózni, egyszerűen nem esik jól. Viszont várom, hogy hívjon, hogy haza jöjjön a munkából. Szerintetek mi lehet ez az érzés?


2011. ápr. 19. 09:42
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Szexuálisan már nem vonzódsz hozzá, de a közös gyerek miatt még mindig igényled a jelenlétét, kötődsz hozzá. Szerintem még rendbe lehet hozni ezt a kapcsolatot alapos átbeszéléssel. A lelkiállapot nagyon is kihathat a szexualitásra. Egyáltalán mi az, hogy csak úgy elviszi a pénzt "befektetni"?
2011. ápr. 19. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
74%

Azt nem írtad,hogy mennyi idősek vagytok,de biztos fiatalok...

Elég gyerekesnek tűnik még a párod,a hozzáállásával,de valóban nem könnyű a mai világban pénzt teremteni.

Mérlegeld át a helyzeted,és nézd meg miért éri meg vele lenni.

Eltart? Érzelmileg nyújt eleget? Hiszel benne,hogy még jobb is lehet az életed?

Szíved mélyén tudod,hogy ő az igazi?

Senki sem fog megoldást hozni csak Te ,mi csak tanácsot tudunk adni.

De véleményem szerint az okos nő akkor lép,ha van miért...

Ez sem elhanyagolandó,de tudod.

2011. ápr. 19. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Ez most nem egy jó időszak. Minden (illetve majdnem minden) rossz kapcsolatnak az egymás mellett elbeszélés a veszte. Ajánlom, üljetek le egyik este 1-2 órás beszélgetésre. De az legen olyan, hogy tényleg mindent, ami bánt benneteket mondjatok el egymásnak. Lehet ezt akár úgy is, hogy az első 10-15 percben leírjátok a gondjaitokat eg-egy fecnire (pl.: figyelmetlenség). Aztán beledobjátok egy tálba Őket. Húztok egyet, és ha olyan, amit te írtál, akkor kifejted neki a véleményed (pl.: azért írtam, hogy figyelmetlenség, mert ...), ha pedig olyan amit Ő írt, akkor rákérdezel, hogy miért érez így veled kapcsolatban. Látni fogod, hogy Ő is tud majd olyan dolgokat mondani rólad, ami nem fog tetszeni neked. Amikor elfogytak a fecnik, minden gondot legalább egyszer átbeszéltetek. Ezután próbáljátok betartani a szabályokat, és minden héten legalább egyszer egy BESZÉLGETŐ FÉLÓRÁT tartani. Ha ezek után sem javul a helyzet, akkor sajnos ez a kapcsolat nem működik. Persze nem 1 hét után kell feladni. Úgy gondolom, hogy valamiért van egy kisfiatok. Az ég így akarta, ezért próbáljatok együtt maradni. DE! Ha nem működik, és folyton veszekedtek, akkor ez sem nektek, sem a babának nem jó!


Remélem tudtam segíteni picit! A leírtak alapján, szerintem, még nincs elveszve minden! Én 5 éve vagyok együtt a párommal, és mi még eddig minden problémánkat meg tudtuk oldani ezzel, vagy épp más módszerrel! :)


Sok Sikert a továbbiakhoz! Légy mindig boldog, kiegyensúlyozott és vidám! A mélyből sokkal jobb eljutni a magasba!


"Igazán csak akkor érezheti az ember, hogy boldog, ha volt már olyan szomorú, hogy el is felejtette, milyen érzés boldognak lenni."(Jennifer Lauck)

2011. ápr. 19. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszaitokat.

Már rengetegszer átbeszéltünk mindent és már nem is tudok semmi újat mondani neki. Hogy mi az, hogy csak úgy elviszi a pénzt befektetni? Nos, ez nagyon jó kérdés mert fogalmam sincsen. Amúgy sem állunk a legfényesebben mostanság anyagilag, albérletben is élünk.

Tudom, hogy a nem kommunikálás a probléma forrása, de a baj az, hogy vele sajnos nem lehet, mert mindenre a válasz: igazad van; értem; oké; rendben. Ennyi a szókincse. Esetleg néha napján hozzáteszi, hogy én nem gondolkodom úgy ahogy ő. Ha ő csinálja kettőnk közül a konfliktust akkor is én vagyok az aki leültetné beszélgetni, ha nem a falat bámulná.

Lehet, hogy hülyének fogtok nézni, de én már rengeteg mindent megtettem érte, amit kiejtett a száján azt megtettem, bármilyen alkalom volt készültem rá, mindebből semmit nem kaptam vissza. Azt hiszem, ebbe fáradtam már bele. El nem járunk sehova sem, pedig 1 hónapban 1x megengedhetnénk magunknak akár egy mozit, de semmi. Az is csak nekem jut eszembe, ő sosem kezdeményezi vagy veti fel az ötletet. Ő 29éves én pedig 21.

2011. ápr. 19. 18:24
 5/8 anonim ***** válasza:
én 18 lány vagyok,3 éve vagyunk együtt..én sem kivánom még a csókját sem..nehéz kilépni :(
2011. ápr. 29. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

04-19 10:28-as vagyok


09:07-esnek üzenem:

Akkor miért vagy vele? Ezt nem értem. Téged nem köt hozzá semmi. Egyébként én is 15 évesen jöttem össze a párommal. Most 20 vagyok. És 3-4 naponta biztos, hogy van szex. Emellett ha tudunk eljárunk ide-oda. Szóval, ha még a csókját sem kívánod, akkor lépj tovább. Nincs olyan, hogy nehéz kilépni. Minden szakítás fáj! Ezt tudomásul kell venni!

2011. ápr. 29. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
12:29: Ezzel jellemzed a kapcsolatod, hogy hányszor van szex? :D
2011. ápr. 29. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem, de legalább boldog vagyok! :) Nagyon. És nem értem, hogy egyesek miért maradnak nyűgnek egymás nyakán! A szexet azért írtam bele, mert úgy gondolom, hogy 15 éves kormom óta 5 éven keresztül egy fikarcnyit sem hűlt ki az ágyunk, ami nagyon jó. :) Amúgy írhattam volna azt is, hogy naponta összesen 5-6 percet biztos csókolózunk, de ez hülyén hangzik! :D
2011. ápr. 29. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!