Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek a bátyám barátnője...

Szerintetek a bátyám barátnője mit fog szólni hozzá? 17/L

Figyelt kérdés

Húgommal végleg eldöntöttük ,hogy elköltözünk otthonról mert apa alkoholista és idegbeteg és úgy néz ki nem is fog megváltozni.


Arra gondoltam ,hogy oda költöznénk a bátyámhoz ha vállalna minket, csak tartok attól ,hogy a bátyám barátnője nem nagyon örülne neki ha megzavarnánk az ő nyugodt,romantikus életüket azzal ,hogy odaköltöznénk.


2011. okt. 18. 18:12
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Attol fugg, milyen viszonyban vagytok.Persze, ha otthon gaz van, en tuti megengednem a baratom testverenek, hogy odajojjenek, de nekik is ugyanugy ki kene venni a reszuket a hazimunkabol.De ha ezt megteszik, semmi gond nem lenne.
2011. okt. 18. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Nemtudom milyen idős a bátyád és a barátnője. Van gyerek már nekik?

2011. okt. 18. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

18:31


Szia, a bátyám 24 éves, a barátnője 22.

Nincs még gyerekük.

2011. okt. 18. 18:33
 4/9 anonim ***** válasza:
93%
Csak azért kérdeztem, mert én 21 vagyok és már a párommal élek. Ha valamelyikünk tesója xarba lenne, befogadnánk átmenetileg, de huzamosabb időre nem valószínű.
2011. okt. 18. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
83%

Azért kényes téma, mert kiskorúak vagytok...

Persze ha a bátyád engedi, és vállalják, hogy eltartanak benneteket, akkor nem gondolom, hogy bármi akadálya lenne.

Anyukád ilyenkor hol van? :/

2011. okt. 18. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

19:26


Anyánk sajnos meghalt 3 éve. :(

2011. okt. 18. 19:34
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Részvétem :(


Ez esetben pláne bonyolult, mert apukátok a kizárólagos gyámotok.

Mihamarabb beszélj a bátyáddal, azt javaslom.

2011. okt. 18. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Megengedném, persze, de nem örülnék neki ha sok gond lenne velük:D. Beszéljétek meg vele, és próbáljatok meg ott megtanulni élni. Segítsetek takarítani, ne lógjatok suliból, stb... És ha lehet, akkor azt is elintézhetitek, hogy a bátyátok legyen a gyámotok, és ő kapja utánatok a pénzt:-) Árvasági pl. Jobb érzés, hogy ti is be tudtok szállni valamivel, nem úgy éltek ott, hogy semmit se tudtok a kajába adni
2011. okt. 19. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem őt kell erről megkérdezni, meg bátyádat.

Azért ha egy panelban élnek és magukat is alig tartják el, lehet, hogy nem örülnek, hiába szeretnének segíteni. Erőn felül ők sem teljesíthetnek. Csak ezért meg nem költözhetnek el, nem gondoskodhatnak két gyerekről (bár nemtudom hány évesek vagytok), arról nem is beszélve, hogy ha kiskorúak vagytok, apátok bármikor hazavitethet titeket.

Visszatérve a barátnő kérdésre, szerintem egy komoly kapcsolat esetén kb ugyanolyan beleszólása van, mint tesódnak, főleg, ha nem bátyádé a ház, nem ő fizet minden költséget. :D De megkérdezni meg lehet, azzal sokat még nem veszítetek.

2011. okt. 20. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!