Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Elmondjuk anyának? Öcsém...

Elmondjuk anyának? Öcsém letört a műanyag ajtóból egy darabot a kardjával, de vissza lehet ragasztani, nem feltűnő.

Figyelt kérdés
Anya nem volt itthon én meg pont zuhanyozni voltam pont mikor az eset történt...Elmondjuk anyának, vagy tegyünk úgy mintha mi sem történne? Tényleg nem feltűnő helyen van, mit tanácsoltok? Öcsém 7 éves, én 16/L
2011. ápr. 19. 18:04
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
mondjátok el. a legjobb az őszinteség.
2011. ápr. 19. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Egy biztos, hogy igazi szamurájkardot,

ne adjatok a kezébe...

2011. ápr. 19. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem miért kellene eltitkolnotok,gyerek az öcséd és játszott, ez előfordul, biztosan nem fog haragudni. Azért elővigyázatosságképp valamit csináljatok neki mielőtt elmondjátok, mondjuk forrócsoki, tea, vagy bármi :D 22/L
2011. ápr. 19. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
85%

Eleve, tényleg, mit keres a gyerek kezében egy kard?? Mert, hogy egy műanyag játékkardal nem tud lecsapni az ajtóból egy darabot az tuti. És, ha a saját lábába vágja bele? Vagy ráesik, hogy számolsz el a lelkiismereteddel, és a szüleid előtt?:S

Mondjátok el, mert előbb utóbb úgyis észreveszik, a szülők ki vannak éleződbe az ilyen dolgokra, sőt sokan még meg is érzik, de tényleg!

2011. ápr. 19. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
79%
Jobb, ha elmondjátok, egyrészt az ekkora gyerek még könnyen elszólja magát, és akkor - jogosan - megkapod azt is, hogy nem voltál őszinte, másrészt meg kell tanulnia felelősséget vállalni a tetteiért, ne mutass neki negatív példát.
2011. ápr. 19. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
79%
Miért ne tudná műanyag karddal letörni? Simán le lehet. Lehet kapni ezeket a Herkules kardokat, amikor kicsi voltam a Sailor Moonos cuccok között volt és szerintem azzal lazán még egy virágtartót is fel lehet borítani és virágcserepet is össze lehet törni.
2011. ápr. 19. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Mondjátok el,ha kicsi a baj,akkor is.Biztosan megérti és nem lesz mérges,főleg hogyha vissza lehet ragasztani és nem is feltűnő:p azért máskor jobban vigyázzon és jobb ha ő mondja el:D
2011. ápr. 19. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is mondjátok el.

Az, ha elsumákoljátok, rosszabb szerintem..

2011. ápr. 19. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Mondjátok el. Én is elmondtam a biosz kettes dogát - hat év múlva.
2011. ápr. 19. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

de igen, az egy fakard volt:D

egyébként köszönöm a válaszokat

2011. ápr. 19. 18:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!