Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Valóban bunkó volt? Tegnap a...

Valóban bunkó volt? Tegnap a kisfiammal, és az anyámmal együtt voltunk egy helyen. Bejött egy számunkra idegen bácsi, akinek le volt vágva az egyik lába, helyette műanyag láb volt a helyén.

Figyelt kérdés
A gyermekem még nem látott ilyet (vagy csak eddig még nem tünt fel neki), és míg mi beszélgettünk a bácsival is, ő odament hozzá, és nyíltan rákérdezett, hogy " Bácsi. Neked fából van az egyik lábad? " Anyám rögtön lebunkózta, és hangosan méltatlankodott, hogy hogy nevelhetem ennyire félre, meg, hogy most miért kellett ezt az embert megbántani? Hozzátartozik a történethez, hogy a bácsi elmagyarázta a gyermekemnek, hogy még fiatalon volt neki egy balesete, és a vonat levágta neki. Bejött a húgom is (aki ismerte a bácsit), és látta, hogy baj van, és megkérdezte, hogy mi történt. Anyám ecsetelte neki is, hogy milyen bunkó az én gyerekem. Ő sem ( mármint a húgom sem ) értette, hogy ezért miért lett volna a gyerek bunkó, és mondta, hogy ezt szinte minden gyermek megkérdezi a bácsitól. Szerintetek is bunkó volt a gyermekem? Vagy csak egészséges kiváncsisággal van megáldva, és fel meri tenni a kérdéseit?
2011. máj. 19. 14:17
1 2 3 4 5
 1/42 anonim ***** válasza:
84%
Hány éves a gyermek?
2011. máj. 19. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/42 anonim ***** válasza:
90%

úristen de hogy volt bunkó

anyád nagyon is túlreagálja

hiszen egy kicsi gyerekről van szó

a bácsi is elmagyarázta neki akkor nem értem miért kellett így viselkednie :S

2011. máj. 19. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/42 A kérdező kommentje:
7 éves.
2011. máj. 19. 14:21
 4/42 anonim ***** válasza:
94%
Dehogy volt bunkó. Teljesen természetes, sőt még jó is, hoyg felmeri tenni a kérdéseit. Mi is amikor kicsik voltunk úszótanfolyamra jártunk, és ott volt egy bácsi, akinek már nem is emlékszem keze, vagy lába nem volt. És megkérdeztük és ő is elmagyarázta kedvesen, hogy mi történt vele. Szerintem ezt az ilyen emberek nem veszik bunkóságnak egy kisgyerektől, sőt örülhetnek neki, hoyg van kinek mesélni :)
2011. máj. 19. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/42 anonim ***** válasza:
78%
mennyi idős a gyereked? mondjuk bizonyos életkor fölött ez illetlen kérdés... de felteszem, ha húgod sem tartotta bunkóságnak, akkor nyilván nem is volt az. a kíváncsiság teljesen normális...
2011. máj. 19. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/42 anonim ***** válasza:
77%
Hát akkor hogy volna bunkó? Dehogy! Egyébként meg, ha így kérdezte, ahogy leírtad, még aranyos is. A bácsi meg biztos, hogy nem haragszik...
2011. máj. 19. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/42 anonim ***** válasza:
88%
Szerintem nem volt bunkó. Gondolom már a bácsi is megszokthatta, hogy a gyerekek megkérdezik, hisz ez normális, kíváncsiak mindenre.
2011. máj. 19. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/42 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Ezt engem nagyon bánt tegnap óta, mert mindig arra biztatom őt is, meg a nővérét is, (ő 9 éves) hogy merjenek kérdezni, ha érdekli őket valami.
2011. máj. 19. 14:23
 9/42 anonim ***** válasza:
84%

5 évesen apám bemutatott a leendő iskolaigazgatómnak, akinek épp eléggé borzas volt a haja. Én egyből azzal mutatkoztam be, hogy "Te úgy nézel ki, mint egy őrült!" :)


De egy városi legenda is van erről a témáról:

Kisgyerek és az anyukája ülnek a villamoson, szemben velük leül egy nő, akinek halatmas, vörös orra van.

Gyerek megrángatja az anyja ruháját:

- Anyu, otthon megbeszéljük a néni orrát?

2011. máj. 19. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/42 A kérdező kommentje:
Szó szerint így tette fel a kérdést. Ezért is volt az idézőjel. :))))
2011. máj. 19. 14:24
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!