Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Elmondjuk anyának? Öcsém...

Elmondjuk anyának? Öcsém letört a műanyag ajtóból egy darabot a kardjával, de vissza lehet ragasztani, nem feltűnő.

Figyelt kérdés
Anya nem volt itthon én meg pont zuhanyozni voltam pont mikor az eset történt...Elmondjuk anyának, vagy tegyünk úgy mintha mi sem történne? Tényleg nem feltűnő helyen van, mit tanácsoltok? Öcsém 7 éves, én 16/L
2011. ápr. 19. 18:04
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Mondjátok el nyugodtan, hisz véletlen volt. Na meg ha "harapós" is anyukátok, egy 7 évesnek akkor sem szedi le a fejét. Te meg nem lehet ott vele minden másodpercben, ezt nem várhatják el.

Mutassátok meg, és aztán együtt szépen ragasszátok vissza. Öcsédnek meg mond, hogy játsszon kicsit óvatosabban.

2011. ápr. 19. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
81%
Szerintem is mondjátok el, értékelni fogja az őszinteséget, még ha ez is lesz az egyetlen dolog, amit abban a pillanatban értékelni fog :D. Ja, ahogy valaki írta már, készítsetek neki valami fincsit mire hazajön, akkor megenyhül: ). Szerintek okés lesz amugy :)
2011. ápr. 19. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!