Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nemsokára itt van anyukám...

Nemsokára itt van anyukám szülinapja, szerintetek mit vegyek neki?

Figyelt kérdés
Valami ötletek?
2011. ápr. 19. 19:40
 1/8 anonim ***** válasza:
Szerintem amit szeretne! Az mindig bejön!
2011. ápr. 19. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

A hobbijához kapcsolódó dolgokban gondolkoznék, vagy amiről tudom, hogy ellazítja, megnyugtatja.

Egy kerámia párologtató pl. jó ötlet szerintem. Hozzá pár mécses és illataroma.

Ha leírnád mennyit szánsz rá akkor több ötletem lenne.

Kézműves boltban lehet kapni natúr fa dobozokat. Arra azt festhetsz amit akarsz, csak stencil kell hozzá.

2011. ápr. 19. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
A te anyukád, vagy a miénk? Azt sem tudjuk, hány éves, hol él, mi a munkája, mi a hobbija, mi nevetteti meg, mire vágyik, mire gyűjt, mije nincs meg, miket kapott az utóbbi időben, milyen értékben gondolkodsz, miket kap a többi családtagtól, stb., stb., stb.
2011. ápr. 19. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:

szia.Én anyumnak s 29.én lesz az 50. :-)

Én üvegbe garvírozott képet fog kapni ahol én és ő van rajta és alatta a boldog szülinap felirat.

Itt van egy olyan mintának a netről csak ez horoszkópos

[link]

szia

2011. ápr. 19. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 habibi ***** válasza:
szia, én sütöttem neki a kedvenc édességét, nagyon örült volna neki ha sikerül, mert hibás volt a receptem, így nem lett jó (sütéshez 150 fokot írtak 50 fok helyett), de vettem neki azért bonbont és virágot :)
2011. ápr. 19. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

50 fokon milyen sütit kell sütni? O.O

Én 150-en sütök.

2011. ápr. 19. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

50 fokon habcsókot :)


Én ha nem tudok mit venni, akkor megnézem a könyvespolcát, dvd-ket, hogy mit szeret. Vagy milyen újságot olvas, és kipuhatolom, van-e előfizetése. Illetve színházjegyet szoktam még, de az drágább.


De szerintem anyukád bárminek örül majd, mert tőled van.

2011. ápr. 19. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 habibi ***** válasza:
pontosan kedves utolsó :) !!!
2011. ápr. 20. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!