Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátomnak nemsokára szülina...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátomnak nemsokára szülinapja lesz, tudtok ötleteket adni milyen ajándékot adhatnék neki?

Figyelt kérdés

Mindenképpen szeretnék adni neki valami maradandót :)

elsőorban fiúk válaszát várnám,ti minek örülnétek nagyon? :)

(nem cigis,nem piás,nem kocka,szóval valami normális (: )


2011. szept. 28. 17:18
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Koton amit rögtön elhasználtok
2011. szept. 28. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Részvényeket.
2011. szept. 28. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

parasztok!!! :D

normálisat légyszi :D

2011. szept. 28. 17:21
 4/14 anonim ***** válasza:

Krumplit vodkával, te!

Legyél már kreatív egy kicsit. Azt adsz neki, amitől örülni fogsz, amit jónak gondolsz.

2011. szept. 28. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

az fincsi!! :D

remélem te örülnél neki,majd küldök!!

ez egy általános kérdés,h minek örülnek a fiúk,milyenek vagytok :D

2011. szept. 28. 17:25
 6/14 anonim válasza:

Mivel ebben a kategóriába raktad, gondolom nem parfüm, telefon stb ötleteket vársz.


Hát nézd, maradandó akkor lesz, ha felveszel valami nagyon szexis ruhát és lejtesz neki egy kis táncot, mondjuk az ölében.

Kikötözöd egy sállal, bekötöd a szemét, elkezded orálisan kielégíteni, a végén meg vadul lovagolsz rajta.


Ha ez nem tetszik neki akkor passz :D. Ha ezt nem csináltátok még vagy csak ritkán, akkor biztos a siker!


Én is örültem neki... :D


22 fiú

2011. szept. 28. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim válasza:
Most nézem, hogy a párkapcsolatokba tetted... én csak a szerelem szexig láttam el. Mind1 a véleményem továbbra is ez.
2011. szept. 28. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Köszi xD

Én annak örülnék, ha hordozható winchetert kapnék vagy valami erős, nagy kapacitású zene lejátszó cuccot.

Ha pénz szempontából gondolkodnék, akkor minél drágábbat.

Ha úgy, hogy te a szerelmem vagy, akit nagyon szeretek, akkor csak te kellenél, a tested, lelked.

Szerintem, ha együtt vagytok, lesz egy kis torta, pezsgő, esetleg adsz valami egyedit, az teljesen jól.

De mondom vodkával teljesen b..szhattok és végig szeretkezhetitek az egész napot xD Ha nem hánytok...

2011. szept. 28. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Saját naptárat, amin minden hónapban más közös képetek van rajta, akár (évszakoknak megfelelő öltözetben vagy háttérrel). :)

bocsi ez egy lány válasza ;)

2011. szept. 28. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Közös programot szervezhettek.:) Együtt!! Édes kettesben. Esetleg haverokkal kolbász vagy szalonát sütni, ha azt szeretitek. Megmászhattok egy k.. magas hegyet, ahol szeretkezhettek, örömötökben. Bármi.
2011. szept. 28. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!