Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nemsokára itt van anyukám...

Nemsokára itt van anyukám szülinapja. Mit érdemes vennem neki?

Figyelt kérdés
Biztos hogy estleg egy szál vagy csokor rózsa megteszi?
2010. júl. 1. 09:53
 1/4 anonim ***** válasza:

Igen, és vegyél neki bonbont, valami dobozos csokoládét, esetleg valami kis porcelán tárgyat.


De

titkon kérdezd meg tőle mit szeretne, és ha van pénzed vedd meg neki.

2010. júl. 1. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
én is megszoktam kérdezni tőle,hogy mire lenne szüksége, minek örülne. és általában azt kapja. volt már pohárkészlet, volt női táska, amit ő választott ki és én kifizettem, volt hogy egy gyümölcsötálra lett volna szüksége, de volt, hogy nem tudott mit mondani és akkor kapott egy csomagot, amiben volt csoki, kávé, tea, szép fonott kosár, stb. apróságok. de volt, hogy megvettem a kedvenc csokiját és mellé egy gyönyörű különleges cserepes virágot, mert imádja. általában az anyukák szeretik. de volt, hogy közösen vettünk ki a testvéreimmel, és akkor nagyobb ajándékot kapott. a legjobban az tetszett neki, amikor közös képeket raktunk egy nagy keretbe bele, amin rajta volt mindenki aki "számít". nagyon meghatotta, azóta is a falon van. szóval akár egyedi dolgot is kitalálhatsz de meg is kérdezheted tőle nyugodtan hogy éppen mire lenne szüksége.
2010. júl. 1. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
0%
műkukit!!!!
2010. júl. 1. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Most már mindegy mert vettem neki egy National Geographic könyvet ami Új-zélandról szól,szerintem ez érdekli,eredetileg Korzikával kapcsolatosat szerettem volna venni de olyat nem találtam és az nagyon érdekli mert pár hét múlva megyünk oda.

3. válaszoló: de miért, a te anyukádnál már bevált?

2010. júl. 1. 14:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!