Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Normális, hogy most legszívese...

Normális, hogy most legszívesebben állandóan buliznék?

Figyelt kérdés

Mióta itt a tavasz alig bírok magammal,állandóan a hétvégét várom,hazajönnek a barátaim,akik más városban tanulnak,és péntek,szombat buli,elméletileg(ezalatt nem azt értem,hogy részegre isszuk magunkat)de van,hogy péntek mégsem megyünk fel,a szombat meg csak light-osra sikerül.Hétköznap melózok,bár így is felmennék egyzser-kétszer szerdán is,vagy valamikor,de ugye a barátaim nagy része más városban van,akik meg itthon vannak,nekik elég a heti egy.Jó,most jöhetne,hogy foglaljam le magam,de lefoglalom,van hobbim,sportolok,dolgozok.Más is van így?Egyszerűen többet akarok együtt lenni sok fiatallal,nevetni akarok,stb...

23/l


2011. ápr. 19. 21:12
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
50%

Kinek mi a normális?!


Nekem nem imponálna, ha például a barátnöm ilyen mentalitású lenne, pontosabban fogalmazva nem lenne a barátnöm.

2011. ápr. 19. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Ja normális.Menj mindenfelé ahová tudsz.Használd ki h fiatal vagy.Szerezz új havikat ott ahol laksz.Sztem nem segítettem de azért sok sikert.És buliiizzz!!!! :DD


13/f

2011. ápr. 19. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
normális. viszont nemvagyunk állatok vannak kötelezettségeink amikre azért jólenne odafigyelni.
2011. ápr. 19. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Én is így érzek!! Az egyik életcélom, hogy minél többet partyzzak!!! Valahogy függő vagyok, pedig nem is iszok alkoholt.
2011. ápr. 19. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Elvégzem azt,ami a kötelességem.Ezzel nincs baj.
2011. ápr. 19. 21:29
 6/12 anonim ***** válasza:
69%
Normális, én is ilyen vagyok. Csak azért nem járok minden hétvégén, hogy megőrizzem a kosztümös, mindig elegáns nőies nő imidzsemet :D
2011. ápr. 19. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Én egy 80 éves tata vagyok, de néha még most is gondolkozok rajta, hogy bemegyek a helyi diszkóba bulizni egyet.
2011. ápr. 19. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

21éves lány vagyok, és ugyan ezt érzem, bennem van a heti1-2x menés bulii minden.. ez a fiatalság bolondság majd kiégünk:D

persze vizsgaidöszakban nem veszem ilyen lazára:)

2011. ápr. 19. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Rám ez a fajta dili azután egy évvel jott rám, miután dolgozni kezdtem. A kolléganoim mind jóval idosebbek voltak nálam és én is elkezdtem oregnek érezni magam mellettuk. Mikor tudatosítottam, hogy úgy élek mint egy 40-50 éves, akkor kezdtem vadul bulizni, hetente akár 3* is. Most már lecsillapodtam, mert új csapatba kerultem ahol vannak velem korabeliek is, és az segített. Nekem sajnos az idobeosztásomba az a heti 3 buli nagyon nehezen fért bele, de akkor az kellett, hogy tomboljak, hogy megmutassam, még sem vagyok annyira oreg. A barátnoim mind még egyetemisták és azt csinálnak, amit akarnak, nekem ezért is nehéz volt. Nekem is van munka, suli, párkapcsolat és még millió más elfoglaltságom, de akkor azt kevésnek éreztem.

A te eseted nyilván más, csak gondoltam elmesélem.


22/L

2011. ápr. 20. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Olyan 15-20 éves koromig állandóan mentem bulizni. Heti kettő alkalommal mindig néha háromszor is. Most már annyira nem vágyok ilyen gyakran rá, de ebben közre játszik, hogy eléggé pánikbeteg lettem és esténként rosszul vagyok. Igy meg nem merek el se indulni. Amugy néha mennék is. Bár már nagyon nincs is kivel, mert a barátaim már nem járnak. 24/L
2011. ápr. 20. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!