Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Vannak olyan emberek hogy...

Vannak olyan emberek hogy ránéz a normális ember, és egyszerűen wááá? Legszívesebben felpofoznék néhány embert a kisugárzása miatt.

Figyelt kérdés
Szóval hogy egyszerűen olyan az arca meg ami sugároz akár a képéről is, hogy irritál. Az ilyen emberekkel mit csináltok? Ha népszerű az illető, hogyan lehet beszólni neki?
2011. júl. 27. 21:49
 1/6 szamóca.. ***** válasza:
100%

egy-kettő van ilyen, de elnyomom magamban az érzést mert csalódtam már pozitívan.

ha tett is ellenem valamit, akkor lehet bezsélni róla hogy mit kell ellene tenni:) de arórl viszont könyvet lehetne írni.

2011. júl. 27. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Basszús !Én pont ilyen vagyok!:(Velem mit csinálnál?
2011. júl. 27. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Szóval az a konkrét szitu, hogy egy nemzetközi chat oldalon találtam egy lányt, soha nem beszéltem vele, a világ másik felén lakik, de elolvastam hogy miket ír magágól, meg megnéztem a képeit amiből van neki kb 50 és mind a ronda fejét ábrázolja, és a legtöbbön kinn van a melltartója, vagy a hasa, vagy nem egyértelmű hogy van rajta nadrág. És ezt a lányt én úgy leribancoznám, mert egyszerűen idegesít, de sokan, főleg fiúk kedvelik, és nem merem...

De ez nálam általános hogy valaki irritál, de neki nem mondok semmit... Kérlek mondjátok el a véleményeteket, mag hogy szerintetek megéri-e beszólni annak a lánynak...?

2011. júl. 27. 22:11
 4/6 szamóca.. ***** válasza:
100%

ártott neked?

valószínű - innen nézve - te sokkal rosszabb vagy nála.

csak nézzük a tényeket. oké, megvan hozzá a jogod hogy ne legyen szimpatikus valaki, a vislekedése miatt. de őt nem láttad viselkedni. mindegy ,ellenérzés, még ez is oké. na de le akarod égetni, pedig nem is ismered, sőt, azért nem mersz neki beszólni nehogy az igen menő fiúkák majd csúnyán nézzenek rád... hát, gratulálok.

2011. júl. 27. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Én az ilyen embereket vágnám pofán. Akik ok nélkül foglalkoznak másokkal, meg feleslegesen kritizálják azt, amihez az égvilágon semmi közük. És ha ilyen? Nem élsz vele együtt, nem ismered, nem kell vele kapcsolatot tartanod, sőt, nem is muszáj megnézned a képeit. De azért mégiscsak tudod, hogy mennyi képe van, és mit ábrázolnak. Ha akkora királynak képzeled magad, menj oda egy ilyen ember elé, biztos az utcán is látsz ilyen embereket, mert a leírásod alapján a semmin kapod fel a vizet, és mondd a szemébe, hogy mi is a bajod vele. Aztán ne csodálkozz, ha valaki pofán vág, mert rohadtul megérdemled. Foglalkozz a saját dolgaiddal.
2011. júl. 27. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Persze előfordul az ilyen, de, mint látod, ha ezt elmondod, attól nagyon ellenszenvesnek talál a "nép". Szóval, ha ilyet látsz gondolj, amit akarsz, de csak olyannak mondd el, h mit gondolsz, aki ismer és tudja, h milyen vagy. Mert annyiból, amit leírtál eléggé hm, ellenszenves, embergyűlölőnek tűnsz, már bocs.
2011. júl. 28. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!