Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Normális, hogy mostanában...

Normális, hogy mostanában legszívesebben lázadnék? 16/L

Figyelt kérdés
Elegem van abból, hogy mindenki unalmas jó kislánynak tart gondol mikor nem is ismernek. Sose tudom megmutatni az igazi énem, mert attól félek, hogy mások mit szólnak hozzá. Esténként néha sírok és idegességemben többször is rágyújtanék... (még nem cigiztem) Legszívesebben minden rosszba belemennék. Csak azért kérdezem ezt, mert a 17-hez közelítve lassan már kinövök a kamaszkorból és akkor nem így kéne viselkedni. :/
2010. okt. 24. 09:48
 1/4 anonim ***** válasza:

Mintha magamat olvasnám.Rólam is ezeket hiszik ahelyett,hogy megismernének.Telljesen normális ha lázadni akarsz,ez szinte minden tinédzserrel így szokott lenni.Ne félj attól,hogy megmutasd az igazi éned,ez lenne a legjobb amit tehetnéd,ha beburkolózol és mást mutatsz mint ami vagy,depresszióssá válhatsz és tönkre fogsz menni,ezt meg ugye te sem akarod.Az sem baj,ha sírsz,hisz ezzel kiadod magadból a felesleges feszültséget,ha magadba folytanád a könnyeid nem járnál jól.Először mindenképpen keress valami megoldást mielőtt a cigarettához folyamodnál,ne tedd tönkre a szervezeted!

Telljesen átérzem a helyzeted,legszívesebben már a kábítószert is kibróbálnám és megölném a körülöttem lévőket.

Első dolog amit megkell tenned,az az,hogy megmutatod a valódi éned.Mutasd meg a többieknek,hogy te nem az vagy akinek hisznek,és ne félj!!

2010. okt. 24. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Teljesen normális, minden ennyi idős lány így gondolja.

Lázadj, de azért maradj ésszerű határokon belül.

22N

2010. okt. 24. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
43%

én is pontosan ugyan ilyen vagyok, barátnőmnek van egy gyógyszere (Frontin) az ilyen nyugtató és javít a hangulatodon, szóval felszabadultabb leszel

nekem csak így sikerül, az a szívás, hogy fel kell íratni orvossal, de nagyon jó

mindig gondolj arra, hogy tökre nem számít mit csinálsz, nincs veszítenivalód

2010. okt. 24. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Normális.

A gyógyszer hosszú távon nem megoldás, ellenben a gondolkodás, a meditáció(nem valami humbugra gondolok, egyszerűen csak lélegezz tudatosan mélyeket a sötétben, ülve. Lassan az orrodon be és lassan a szádon ki. Ha a légzés beállt, akkor gondolkozz... hid el, teljesen más agyi állapotba kerülsz, én nem is tudtam hogy kell csinálni, csak később olvastam utána, miután magamtól meditáltam... Poénnak hangzik pedig igaz...) sokat segíthet.

2010. nov. 24. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!