Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi az elfogadott korkülönbség...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi az elfogadott korkülönbség fiatal korban? 22/f

Figyelt kérdés

az érdekelne hogy a mai világban Szám szerint mi az ami elfogadott?


Én biztosan egy agyilag nyomorult ember vagyok aki visszamaradott és nem vonzódik a fiatal lányokhoz ( vagyis ha 22 vagyok akkor nekem 20-24) az ami kell és akivel szóba álok.


rengeteg ember igy nyomja hogy a srác 28 , a lány 19 vagy a srác 24 a lány 15.


ez normális?

ezek már nem kislányok? vagy nekem kell változnom?

mert ha 1x lesz gyerekem és pl lány lesz nem vagyok benne biztos hogy 15 éves korában dijjaznám ha a srác 24....


2011. júl. 23. 00:56
 1/9 anonim ***** válasza:

Az ilyen lányok szülei magasról tojnak a gyerekre.

Náluk az a nevelés,hogy enni adnak neki.

Egyébként 17-18 fölött tök mindegy.

2011. júl. 23. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Értem köszönöm :)
2011. júl. 23. 01:06
 3/9 anonim válasza:
Egyetértek az előttem szólóval, ez sajnos így van, elég sok ilyen ismerősöm van. Hogy a kérdésre is válaszoljak, az elfogadott sajnos már nagyon sok; 15 éves ismerősöm 30 éves pasival járt. Nem tudom, hogy mi a jó az ilyen hatalmas korkülönbségben, hiszen az ismerősöm még egy kislány, a barátja pedig már egy felnőtt ember :(
2011. júl. 23. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
azért érdekel amúgy mert hajógyárin rengeteg tini...... megtalál és max megdug.m vagyis megdugn.m de valamiért nem nyúlok hozzájuk nem izgat fel és amúgy is nekem ez picit betegesnek tünik hogy 15-17 éves lányt dugj.k 22 évesen....
2011. júl. 23. 01:09
 5/9 anonim ***** válasza:

Kérdező, szerintem nagyon is jól érzed...Ugyanis aki ennyi idősen ilyen fiatal lánykákra szorul (akiket nem mellesleg körülbelül egy éve - 14 éves koruk óta - lehet legálisan d*gni), annak valami súlyos visszamaradása van, és nem képes érvényesülni miatta a saját korosztályában.

Egyébként jól mondják, az ilyen lányoknak a szülei le se sz*rják a gyereküket. Többek között eleve ez vezet oda, hogy ilyen kis r*bancokká válnak. Sajnálom őket, ami azt illeti, mert nincs egy rendes gyerekkoruk, és fogalmuk sincs róla, mi az a szülői szeretet, törődés.

Én úgy vagyok vele, hogy 17-18 fele már tényleg mindegy, hány évessel jár az ember, ilyenkorra már azért nagyjából kialakul az ember személyisége (mondjuk a 18-30/40 kombót így sem pártolom, de istenem, kinek mi). Én mindenesetre nem igen bírnék 10 évvel idősebb férfival sem kapcsolatot elképzelni... 22/n

2011. júl. 23. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Utolsó Köszönöm! :)


csak az a bajom hogy ha beszéleg egy ilyen "kislánnyal" és elmondom hogy én hogy gondolom mert erre kerül a téma akkor Ő neki áll fejebb és én vagyok leoltva hogy Ő mivel kevesebb és nekem miért számit a kor ...


nem is a srácok mondják sztem hanem még a "kislányoknak" áll feljebb ...

2011. júl. 23. 01:49
 7/9 anonim ***** válasza:
Szerintem ez nem meglepő :D Mindenki felháborodott tinikorában, ha úgy érezte, hogy a többiek nem tekintik elég "felnőttnek" valamihez, nem feltétlen a szexhez, ez már csak ilyen :D
2011. júl. 23. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

sztem te vagy a hülye 22 évesen tuti megdugnék egy 14 évest wáwáwá

f17

2011. júl. 23. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Szerintem meg nem a "dugásról" kellene szólnia egy kapcsolatnak. :/
2011. aug. 21. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!