Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok az Emília névről?

Mit gondoltok az Emília névről?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 19. 22:44
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon tetszik, egy nagyon szép név. Az azóta sajnos meghalt barátnőm szerette volna ezt a nevet adni a kislányának, aki nem született meg.
2011. ápr. 19. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Oh, sajnálom :( úgy tervezem, hogy majd ez lesz a kislányom neve, mert nem olyan megszokott, hétköznapi, de nem is Dzsesszika... :D
2011. ápr. 19. 23:01
 3/11 anonim ***** válasza:
51%
Szerintem egy kislánynak nem jó...Mármint nekem nem tetszik, olyan öregesnek tartom. Egy középkorú nőnek vagy egy idős néninek való sztem. Bocsi.
2011. ápr. 19. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
51%
emicica,emibaba lehet aranyos becézgetéseket használni:)
2011. ápr. 19. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Juj, amikor kisebb koromban könyvet írtam, Emília volt a főszereplője.

Imádom! :))) Szép neve van, nem megszokott, és ahogy mondtad nem idegen. Én ha lesz lányom Johannának fogom hívni. Mindenki ismeri, és nem lesz a 5. Jázmin és 7. Hanna az osztályban. Ezek is szép nevek, de sokan vannak. Mégsem olyan kirívó, mint mondjuk (elnézést, ha ezzel valakit megsértek, nem azért mondom) a Villő.

És jók a becézései.

Emi, Mili, Milla, Emili, nagyon tetszik :)

2011. ápr. 20. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Nekem is nagyon tetszik:) Fontolgatom még a jövendőbeli lányom számára.. becézni is lehet (Emi, Mili, Lili, Lia..), nem tucat és nem kirívó. Mellesleg nekem is tetszik a Johanna és a Hanna is..:)
2011. ápr. 20. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Nekem is nagyon tetszik, de vmostanában 2 kislányt is neveztek el így a környékünkön, vigyázz, nehogy ez legyen most a köv. divatnév! :-)
2011. ápr. 20. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :) tudom persze, h nem mindenkinek tetszik 1-1 név, de tényleg nagyon jól lehet becézni :) egyébként nekem a saját nevem sem tetszik, de nem változtatnám meg, mert a szüleim annak idején amikor megszülettem, az Adriennt látták bennem, hát maradjon is úgy:)
2011. ápr. 20. 11:45
 9/11 anonim ***** válasza:
Utolsóra hallgass, mostanában nagyon felfutóban van, egyre több babát neveznek el így! De ha ez titeket nem zavar, akkor hajrá! :)
2011. ápr. 20. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

[link]

Itt a gyakoriság :)

2011. ápr. 20. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!