Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Van itt olyan valaki, aki már...

Van itt olyan valaki, aki már több éve reménytelenül szerelmes, vagy az volt?

Figyelt kérdés
Mennyi ideje/ ideig? Ha elmúlt, hogy múlt el?
2011. ápr. 20. 19:37
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Mi a te történeted?
2011. ápr. 20. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
78%

Igen. Általában úgy szokott lenni, ha tetszik valaki akkor megvárom míg elmúlik az érzés és próbálok nem rá gondolni.

Így csak az arca marad meg a fejemben, mint emlék bár néha az érzés is rámtör ilyenkor rossz.

18l

2011. ápr. 20. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Jajj, isten ments, én szerencsére nem. Én valahogy máshogy vagyok bekötve, más egy kicsit a lelkivilágom. Szóval ha szakít velem valaki, elfelejtem, vagyis megutálom, és utána felejtem el. Nehéz elképzelni, hogy másokkal nem így történik, ezért vagyok kíváncsi a történetekre.
2011. ápr. 20. 19:43
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekem két nagy reménytelen szerelem volt az életemben: az egyik kb. 16 évesen, a mai napig úgy gondolok rá, mint "szerelmemre", mivel nem jártunk együtt (barátnője volt), és semmilyen rossz emlékem nem fűződik hozzá, csak pozitív dolgok.

A másik egy egyetemi tanárom volt, őt sem tudom elfelejteni soha. Szerintem ő akarta volna, hogy legyen köztünk valami, de én nem mertem... De a mai napig sokszor eszembe jut, pedig már 40 éves vagyok.

2011. ápr. 20. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
88%

4 éve vagyok reménytelenül (?) szerelmes. Nem teljesen reménytelenül, mert én vagyok az örök második :( A szerelmemnek van párja elég régóta, de velem is kavar.(nem csak testiségből áll a mi kapcsolatunk, rengeteget beszélgetünk, csinálunk néha közös programot, számíthatok rá bármiben) Tudom, hogy ez nagyon nem szép dolog, de 4 éve szinte a saját életemnél is jobban szeretem, így elviselem ezt a helyzetet. Én fogok vesztesen kijönni belőle, de megéri nekem.


21/L

2011. ápr. 20. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Én eddig mindig csak reménytelenül voltam szerelemes,soha nem szerettek viszont. Kb.fél évig szokott ez tartani,utána "keresek" mást. Nagyon önbizalom hiányos vagyok,ezért van ez nálam.
2011. ápr. 20. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Én már két éve vagyok reménytelenül szerelmes, ma majdnem elmondtam neki de végül nem mertem.... Félek hogy tönkre tenném vele a kapcsolatomat... :(
2011. ápr. 20. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!