Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerelmes vagyok, de tudom,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagyok, de tudom, hogy reménytelenül. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Van egy fiú akibe szerelmes vagyok és látszólag neki sem vagyok közömbös..

A baj ott kezdődik,hogy elég sok ellentmondásos ok van,amiért nem működne a dolog.

A legalapvetőbb,hogy nem sok közös témánk van, eddig mindig csak ugyanazokat a dolgokat vetettük föl,ha beszéltünk.

Mondjuk engem is érdekelnek azok a dolgok, amik őt foglalkoztatják, de valahogy az összhang még sincs olyan szinten meg..

Ezen kívül sorolhatnék még számtalan okot,hogy miért nem jönne össze..

A kérdésem az lenne,hogy kiverjem őt a fejemből, vagy pedig próbálkozzak jobban kiismerni őt?

Az utóbbi verzió nehézkes lenne, mert általában sosincs egyedül,mindig a barátaival van..Elhívni meg nem akarom, szóval ennek helyben kellene kialakulnia..

Ha lenne lehetőség, ami közelebb visz hozzá, elszalasszam, vagy ne? Ha ne hagyjam annyiban, az összhang kialakulna köztünk?

Amúgy hisztek abban,hogy akiknek igazán szükségük van egymásra, azok idővel összekovácsolódnak és lehetőséget kapnak közelebb kerülni a másikhoz?


2011. szept. 27. 23:32
 1/4 11évesboy válasza:
Hát én is hasonló helyzetben vagyok... És én is tanácstalanul :S Amúgy hány éves vagy?
2011. szept. 27. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Vegyél mély levegőt...és amikor meglátod, nagyon határozottan menj oda hozza, a haverait küldd el, ha nem mennek vágd orrba őket, de szerre, mivel egyszerre nem tudod! Ha ez kész, akkor (stb)bocs, lusta vagyok most leírni mindent, mivel másfél sor lett volna még, de az előbb ettem és nagyon lusta vagyok midnig evés után, te is így vagy vele? Emlékszem egyszer mentünk az utcán a haverommal Istivel,ismered őt? Na mindegy, egyszer mentünk az utcán, és áhh, inkább hagyjuk oké?
2011. szept. 28. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha úgy érzed mellette boldog leszel akkor tarts ki továbbra is. Legyél többet vele, érezze hogy csak rá figyelsz, érdeklődj felőle, családja felől, ismerd meg a körülményeit, az ismerőseit, mi az amin napi szinten szokott agyalni, ilyenek. Kérdezd meg hogy nem kísérne el egyik nap valahová (nem fizetős helyre, pl. valami ügyet intézni, vagy szurkolni neked valami eseményen), mert nem akarsz egyedül menni. Keresd vele a szem és testi kontaktust, fogd meg a kezét vagy karolj bele néha és minél tovább maradj is úgy. Ezek után már biztos fogsz tőle visszajelzéseket kapni, hogy mit érez.
2011. szept. 28. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a tanácsokat!:)
2011. szept. 29. 22:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!