Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Jó lenne már ha meghalna...

Jó lenne már ha meghalna végre, nem gáz ezt így kimondani?

Figyelt kérdés

Haveroméknál voltam akinek van egy 87 éves nagyija. Meglátogatta őket, mikor elment mondta a haverom, hogy nem lenne már baj ha akár holnap nem élne, mert örökölnének utána 1X milliót. Szülei röhögtek meg helyeseltek....

Elvileg értelmiségi emberek.. Kicsit lehidaltam..


2011. ápr. 21. 13:45
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
96%
De igen gáz. Nekem nem tűnnek értelmiséginek inkább nagyon pénz éhesnek. Hogy kívánhatja valaki egy rokona halálát a pénz véget ez undorító!
2011. ápr. 21. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 anonim ***** válasza:
96%

ez minősíti az egész családot, lehet hogy rendelkeznek diplomával de érzelmi intelligenciájuk kb 0.

remélem ők is ezt kapják majd vissza a sorstól..

2011. ápr. 21. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/40 anonim ***** válasza:
30%
Én is így érzek nagyszüleimmel szemben, és én még nem is öröklök utánuk semmit (legalábbis nem hiszem). Mondjuk én legalább nem hangoztatom, de attól még ez a helyzet, csak a baj van velük.
2011. ápr. 21. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/40 anonim ***** válasza:
91%

Szép kis család...

Gondolom a szülők a nagy mosolygások közepette elfelejtették, hogy amikor ők lesznek ennyi idősek, akkor "róluk fog szólni a mese".

2011. ápr. 21. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/40 anonim ***** válasza:
85%
Nem kellene nagyon röhögniük, mert idővel majd felettük is ugyanígy röhögnek majd. Remélem a mama egy kurwa nagy adósságot hagy majd rájuk, nem pénzt.
2011. ápr. 21. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/40 anonim ***** válasza:
74%
Nem tudhatod milyen viszonyban vannak, vagy hogyan állt hozzájuk a nagyszülő régebben. Én is ismerek érdekes "nagyikat" akik nem almás pitével várják a kis unokájukat.
2011. ápr. 21. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/40 anonim ***** válasza:
85%

Áldom az eget a saját családomért. Apámék hárman voltak testvérek, ebből egyikük súlyos beteg volt (azóta el is hunyt) és nagymamám halála előtt is apám sokat segített neki. Azért, mert a testvére, nem másért.

Amikor a nagyim meghalt, a három testvére jól összeveszett az örökség miatt. Nem azért, hogy mennyit akarnak, hanem mindenki a másikra akarta tukmálni a részét. Főleg a beteg testvér, mondván neki már így is sokat segítettek.

Nagy harcok árán annyit fogadott el a pénzből (10-15 millióról beszélünk), hogy oké, akkor vegyenek neki egy jó tévét és fizessék ki a kábeltévé bekötési díját, mivel ágyhoz kötött. Kapásból két tévét kapott, mert apám is és a huga is magára vette, hogy igenis ők adják a tévét, ne a másik.

Apám meg a végén már ráordított a húgára, hogy náluk két gyerek van, nálunk én egyedül, úgyhogy egy harmad apámé, két harmad a húgáé, vita nincs, vagy többet nem beszél vele.

Bár mindenhol így lenne...

2011. ápr. 21. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/40 anonim ***** válasza:
84%

ma 13:50

Teljesen mindegy hogy milyen kapcsolatban vannak,de SENKI halálát nem kívánhatjuk ennyire..

Főleg nem örökség miatt..

2011. ápr. 21. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/40 anonim ***** válasza:
92%

lehet, h annyira nincsenek jóban az öreglánnyal, de ilyet mondani nagyon undorító.

talán ha a nagyi fülébe jutna a dolog, lehet, h azonnal kötne egy eltartásit inkább valami jöttmenttel mintsem ilyen gonosz emberekre szálljon a vagyona.

2011. ápr. 21. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/40 anonim ***** válasza:
91%

Igen...... Akivel már gond van, nincs vele semmi "haszon", az tűnjön el. A mai világ kedvez az olyan embereknek, akik nem ismerik a szeretet érzését.

Ez nem függ iskolázottságtól.

2011. ápr. 21. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!