Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok erről? Nem...

Mit gondoltok erről? Nem tudja kimondani vagy nem is szeret?!

Figyelt kérdés

Párommal lassan 1 éve vagyunk együtt. Még soha, nem mondta hogy szeret. Amikor összejöttünk ő nem akart kapcsolatot, imádta a régi életét, nőzött, kötöttségek nélkül élt, azt csinált amit akar. Azt mondja én megváltoztattam az életét, ideje volt megkomolyodnia(29éves), imád(ezt mondja is), mindent megtesz értem. Bár néha vannak hullámvölgyek, néha azt érzem rajta hogy hiányzik a régi élete és elbizonytalanodik, de ezeket mindig lerendezi magában.

A baj, az hogy én szeretem, tudom hogy beleszerettem. Ezt már meg is mondtam neki, akkor azt mondta ne adjam ki magam ilyen könnyen. (Ez ugy 3 hónap után volt)

Azóta nem mondtam neki és megfogadtam, hogy nem is fogom megvárom amíg ő mondja. Igazából érzem, hogy szeret. De mégis néha örökkévalóságnak tűnik, hogy ezt valaha is mondani fogja nekem!

Mit gondoltok erről? Nekem ez nagyon szokatlan, soha nem volt még ilyen kapcsolatom és ilyen megfejthetetlen/kiismerhetetlen párom.

Szerintetek van értelme így folytatni? Néha elbizonytalanodom a jövőnket illetően.


2011. aug. 28. 22:20
 1/9 anonim ***** válasza:
Miért érzem úgy, hogy nálad a jéghegy csúcsa csak az, hogy nem mondja ezt ki? Közben a mélyben sokkal súlyosabb lelki válság van?
2011. aug. 28. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

szerintem,ha azt mondja,hogy imád,akkor az egyenlő azzal,hogy szeret,nem?Amúgy meg igaza van az 1.válaszolónak.Próbáld tiszta fejjel szemlélni a kapcsolatodat és ne elfogultan."Természetes"bizonytalanság minden kapcsolatban van,de azt csak te tudod,hogy mennyire lépted át ezt a határt.Most így részletek nélkül elég nehéz számodra hasznos választ adni.Egyébként meg vannak olyan férfiak,akik félnek kimondani ezt a szót...

22N

2011. aug. 28. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
1. Ezt hogy érted? Bennem lenne súlyos lelki válság??
2011. aug. 28. 22:42
 4/9 anonim ***** válasza:
lehet úgy érzi h ezzel végleg elkötelezi magát. vagy nemtom:D
2011. aug. 28. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Volt a párodnak korábban komoly csalódása?
2011. aug. 28. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Volt egy nagy csalódása! És az elején hangoztatta is, hogy soha többet nem hagyja, hogy átverjék. És inkább kizár minden érzelmet, de mégegyszer nem fog szenvedni.(Megcsalták, majd szakított vele 3.miatt)

De szerintem már ennyi idő alatt bebizonyítottam neki, hogy bennem megbízhat és nem fogom átverni.

2011. aug. 28. 22:49
 7/9 anonim ***** válasza:
Olyan bizonytalan vagyok...vagy mégse?
2011. aug. 28. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Én megértelek,szerintem is az valahogy egy biztos pont,amikor a férfi vall szerelmet.


Sajnos a mai 27-30körüli férfiak 3 féleképp kategórizálhatók:


1.szűz,kocka,ronda

2.van menyasszonya,felesége,családja,gyerekei

3.nincs senkije,mert óriásit csalódott,megcsalták,átverték...


Még mindig a 3. a legjobb választás a mai világban,viszont ez miatt nekünk nőknek kell tepernünk sajnos többet:-(


Próbálj meg vele minél több közös programot szervezni,lehetnek romantikus esti-éjszakai programok is(kilátóban séta,stb)-a lehetőségeitekhez mérten...Hátha majd kicsit elgondolkozik...

2011. aug. 28. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Sok olyan exbarátom volt, aki gyönyörű szóvirágokkal biztosított arról, hogy mennyire szeret. Majd rendre csúnya átvágás lett a kapcsolat vége.

Most itt van a férjem, akivel 5 éve vagyok együtt és ha jól emlékszem, soha nem mondta ki szó szerint, hogy szeret. DE! Minden egyes tettével érezteti. Benne soha nem csalódtam. Sokkal többet jelent, hogy tettekkel érezteti (fejben tartja a dolgaimat, odafigyel rám, spontán megpuszil, éjjel hozzámbújik). Egyszerűen nem egy dumagép, érzelmekről nem szívesen beszél. Szerintem nem fogja soha kimondani. De érezteti, nagyon erősen. Nekem pedig ez többet jelent, mint bármilyen romantikus szöveg.

2011. aug. 29. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!