Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan tudassam a legjobb...

Hogyan tudassam a legjobb barátnőmmel hogy a párja szét akar minket választani? Rossz hatással vagyunk egymásra ezt találta ki, meg azt hogy a háta mögött kibeszélem de ez nem igaz! Konkrétan nem akarom kimondani hogy a pasija az.

Figyelt kérdés
2011. ápr. 22. 11:10
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Az én párom is el akart "tiltani" az egyik barátnőmtől, de hamar a tudtára adtam, hogy ő is az életem része, bár sokkal kisebb része mint a párom, de ezt el kell fogadnia, hogy szükségem van rá. Megértette, mert nem hülye. Annyi, hogy nem találkoznak így nincs feszkó.
2011. ápr. 22. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Márpedig, ha ért magyarul akkor érdemesebb lenne úgy beszélni. Miért nem lehet kimondani valamit? Gondolod, ha utalgatsz az jobb? Vagy kitalálja és akkor olyan mintha megmondtad volna (csak így kavarásnak hat, ha pedig megmondod, akkor egyenes beszéd), vagy nem találja ki és akkor marhára nem fogja érteni, hogy mi a csudát akarsz.

Miért nem lehet egyenesen beszélni?

2011. ápr. 22. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Mert rosszul jönnék ki belőle.Így is valakinek a baráti társaságból elmondtam konkrétan valamit egy személyről,és engem hoztak ki szarkavarónak.Vagy inkább "nyeljem" le a dolgot?
2011. ápr. 22. 11:15
 4/8 anonim ***** válasza:
Egy dolgot tehetsz, megmondod neki, hogy szerinted nem vagytok rossz hatással egymásra, és nem beszélted ki a hátad mögött. Ha jó barátnő, akkor hisz neked. Ha nem hisz, akkor ennek a barátságnak annyi, de nem a pasi miatt, hanem a barátnőd kételkedése miatt.
2011. ápr. 22. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
kb az én legjobb barátnőmmel így ment tönkre a kapcsolatunk.A barátja mindenféle hülyességel tömte a fejét,kevert-kavart és az lett a vége,hogy immár két éve nem beszélünk.Időközben rájöttem,hogy az ilyen b.nő,nem is b.nő.Elejinte nagyon fájt,de ma már nem érdekel egyáltalán
2011. ápr. 22. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Mond meg neki, hogy úgy érzed a pasija szét akar titeket szedni és neked ez rosszul esik, mert fontos neked. Ha neki már nem vagy fontos és csak a pasi a mindene (akik jönnek mennek, de ő tudja) akkor sajnos vége lehet a barátságotoknak, de még mindig jobb mintha a pasi teljesen megutáltat a barátnőddel a kavarásaival.
2011. ápr. 22. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
A barátnődnél már úgyis fúr a pasija, ebben a barátságban nem lenne vesztenivalód, ha elmondanád az igazat.
2014. febr. 14. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Velem is ugyanez a helyzet. A barátnőm pasija szinte utál, nem is szereti, ha épp összefutunk és a barátnőm felajánlja, hogy menjünk el egy kávéra...bár mostanság már a barátnőmmel való közös program is elég ritka a pasija miatt. Nekem is fáj, hogy a barátnőmnek ennyire nem számít az a 8 év barátság, amit már magunk mögött tudhatunk. Ehelyett ő a néhány hónapos kapcsolatot választotta, vagyis a pasikat, akikről tudjuk, hogy azok folyton jönnek - mennek..de hát neki ez így jó, akkor én sem fogok emiatt szomorkodni.Neked is inkább egy másik barátnő után kellene nézned..
2016. júl. 11. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!