Mit tegyünk?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy apám el akarja küldeni anyukámat dolgozni ami még nem baj, de az már baj hogy a REMAT-hoz. Na most anyukám nem szeretne odamenni meg én se akarom.

Lényegében apám parancsolna anyukámnak.

Anyukám mit csináljon? Mert tényleg nem akar odamenni, viszont van egy másik hely ahova szívesen menne.

Ötletek, hogy mit csináljon anyukám?

Komoly válaszokat várok légyszi.

Megy a pont, ha hasznos dolgot írsz.


2011. ápr. 22. 09:35
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%

Nem egészen értem mi baj a Remattal (bár őszintén szólva most hallottam róla először, csak gyorsan rágugliztam).

Ha jobban fizetnek ott mint a másik helyen, és rá vagytok szorulva, lehet jobban járnátok vele. Ha meg mindegy akkor anyud már felnőtt nő, had csinálja amit szeret. Apukád meg örüljön, hogy van még egy pénzkereső ember a családban.

2011. ápr. 22. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%
Miért, mi a baj a Remattal?
2011. ápr. 22. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
61%

Utálom ezt a nyavajgást.

1. apádat megértem, hogy zavarja, hogy ő az egyetlen kereső a családban

2. ha anyád el akart volna menni dolgozni, akkor eddig is elmehetett volna (akár a jobb helyre is)

3. Sajnálom apádat, hogy a felesége képes ellene fordítani a gyermekét egy ilyen ügyben, ahol minden normális ember apádnak adna igazat



Jöhet a negatív értékelés!

2011. ápr. 22. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?Szüleid hány évesek?eddig dolgozott anyukád máshol?milyen az anyagi helyzetetek?rászorul hogy dolgozzon?anyud nem tudja magát megvédeni?
2011. ápr. 22. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
74%

Ne menjen a Remat-ba.

Adja be a jelentkezését a Jabil-ba, még az is jobb.

2011. ápr. 22. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:

1. Hát az hogy műanyag hulladékokat válogat, de pont ez az hogy ő se akarja, nem csak én.

Eddig még azért nem ment dolgozni mert nem töltötte be a tesóm a 8 évet.

Kedves 3. válaszoló: Nem fordított az apám ellen mert én amikor meghallottam már akkor nem tetszett.

Én csak anyukámnak akarok segíteni, mert inkább menne takarítónak, minthogy szemetet válogasson.

2011. ápr. 22. 09:48
 7/23 anonim ***** válasza:
74%

Ha a Jabil jobb, mint a TVK, akkor kezdem érteni miért nem akar anyukád oda menni.

Álljatok a sarkatokra, anyukád, elvileg felnőtt, szabad akaratú nő. Mondjátok el érvekkel, hogy előbb a másik helyet próbálná meg és csak legvégső esetben ezt.

2011. ápr. 22. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
100%
Álljon a sarkára anyud, ha a pénz miatt kell, hogy elmenjen dolgozni, akkor miért nem mindegy apudnak, hogy honnan hozza haza a pénzt? Menjen oda, ahova ő akar.
2011. ápr. 22. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
68%

3. vagyok

Főállású anyaság mellett is el mehetett volna dolgozni. Nekem 3 gyermekem van. A legkisebb 3 éves. Mégid tudok mellette dolgozni, mert nekem fontos, hogy ne a férjem vállára nehezedjen egyedül ez a teher. A szemétválogatásban meg mi rosszabb a Wc súrolásnál? Ha anyukád annyira máshol akar elhelyezkedni, akkor hajrá, de ez a szöveg, hogy ez munka "büdös", ez nem valami pozitív felfogás. Gondolom nem 3 diplomával menne szemetet válogatni.

2011. ápr. 22. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
Még mindig nem értem mi a baj a műanyag hulladék válogatással, mint munkával...
2011. ápr. 22. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!