Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A húgom a család szégyene....

A húgom a család szégyene. Mit tegyünk?

Figyelt kérdés

A húgom 17 éves(most 11-es),és a családunk szégyene.Gyönyörű lány,ragadnak rá a fickók,ő meg a fickókra ragad...értsd: nagyjából 10 sráccal feküdt már le,és a duplájával csókolózott,pedig még mindössze 3 komolyabb barátja volt.

A város r.bancaként lett elkönyvelve,és mivel a családban senki nem ilyen könnyűvérű,nekünk ég a fejünk.MIT TEGYÜNK?


2011. okt. 15. 11:36
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
58%
semmit. az ő dolga, nem tudtok ellene mit tenni.
2011. okt. 15. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
88%
neveltetéssel is gond van én úgy gondolom
2011. okt. 15. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 A kérdező kommentje:
A szüleink teljesen normálisan nevelnek minket,ami rajtam látszik is.De a húgom mióta végzett tizedikben felcsapott kurv.ának.
2011. okt. 15. 11:47
 4/34 anonim ***** válasza:
56%

Ha betölti a 18-at, akkor fel is út , le is út. (Hacsak nem tanul tovább.)

Ezenkívül három lehetőség van:

1. Beszélni a fejével.

2. Tűrni.

3. Belátni, hogy lehet, hogy veletek is van hiba. Ennyi évesen 10 kapcsolat, amiből három komolyabb nem extrém. Lehet, hogy szerintetek az, de ez van. Ha ennyi elég, hogy a város r.banca legyen, akkor fura egy városban laktok.


Pár év és megkomolyodik. Ennyi.

2011. okt. 15. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
73%

"Ha betölti a 18-at, akkor fel is út , le is út"

Ez baromság!!! Ettől legfeljebb profivá válik,mert meg kell élni valamiből. Ezzel nem segítenek rajta!!

2011. okt. 15. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 A kérdező kommentje:
17 évesen 10 emberrel lefeküdni?nem hiszem,hogy ez normális,tekintettel arra,hogy 20 éves,egyetemistaként feküdtem le ennyivel,és három év az azért különbség.
2011. okt. 15. 12:03
 7/34 anonim ***** válasza:
94%
Nahát.:D ribik vagytok mindketten:D
2011. okt. 15. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
77%
Gondolom kisváros, nálunk is ez megy. Aki már 2 fiúval lefeküdt, csak ribanc lehet (sőt, ha eggyel, már akkor is). Engem is annak tartanak, mert volt egy fiú akivel lefeküdtem, utána jöttem össze a barátommal akivel egy éve együttvagyok. Sok fiúval csókolóztam, és az ágyig is sokmindenkivel eljutottam, igaz nem feküdtem le velük (és ezekről nem is tudnak). Én nem foglalkozok ilyen dolgokkal, a családom se. Nem szégyellem magam, és a szüleim se szégyellnek. Szeretem és mindig is szeretni fogom az ellenkező nemet, ha ez valakinek szemet szúr, hát sajnálom. Igaz most nyugodt időszakomat élem, mert nagyon szeretem a barátomat, de ha egyszer ennek vége lesz, akkor biztos, hogy több férfi ágyában is megfordulok majd. Mindemellett büszkék is lehetnek rám a szüleim, jól tanulok, nem iszok, nem drogozok, és nem részegen fekszek össze mindenkivel, és nem teregetem ki ezeket a dolgokat a nyilvánosság elé. Csak anyu meg a legjobb barátnőm tudják a dolgaimat. 18/L
2011. okt. 15. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
58%

Szerintem egyáltalán nem k*rva

Pénzért árulja a testét?Nem! Akkor meg???

Én is ilyen voltam,annyi külömbséggel hogy,nem feküdtem le 10 pasival de még 4 el sem.Megváltoztam, már nagyon nagyon sok rossz dolgon keresztül mentem,és nem lennék az aki ma.Majd a saját hibájából fog tanulni hidd el neekm! Nem tehettek semmit.Ha kidobjátok az utcára még rosszabb lesz.

2011. okt. 15. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
84%

És az iskolai eredményei milyenek?

Ha viszonylag jól tanul,akkor nem lehet rá mit mondani.A suli legyen a legfontosabb.Biztos unalmas neki a családotok,nem érzi jól benne magát és így kompenzál...

2011. okt. 15. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!