Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit vegyek a barátomnak...

Mit vegyek a barátomnak névnapjára?

Figyelt kérdés
27 éves, ügyvédjelölt, leginkább a számítógépes cuccok érdeklik csak hát azokhoz én meg nem értek, így nehéz lenne jót vennem. Tudom, hogy volt már hatezer ilyen kérdés, de én optimista vagyok és várom a csodát. :)
2011. ápr. 22. 16:38
 1/6 yuda ***** válasza:
Számítógépes cuccok hozzánemértés miatt kilőve, ..biztos érdekli még más is ezen kívül-érdeklődhetsz rokonságban erről.-ha tényleg más nem marad, akkor legalább te biztosan érdekled, erre pedig számtalan variáció van, hol töltsetek el kellemesen egy időt.Lehet utazni, étterembe, wellness hétvége, extrém sport..stb...ebben akkor az a lényeg úgyis, hogy közösen.
2011. ápr. 22. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem egyszerrűbb ha megkérdezed minek örülne és megvennétek ketten?!!!!Tudom meg akarod lepni,de nem vagytok gyerekek,hogy jajja meglepetés!
2011. ápr. 22. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Mostanában élményt ajándékozni a legdivatosabb. Én is ezzel értek leginkább egyet.
2011. ápr. 22. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem vidd el valami közös programra! Így lehetne egy közösen eltöltött nap az ajándék! :) Bármi lehet... állatkert, séta, fagyizás, mozi, egy együtt töltött romantikus vacsora(akár éttermi, akár otthon kettesben vagy piknik). Vagy wellnes hétvége. Vagy valami hangulatos kis faluban kivenni szállást és együtt lenni. Amimég eszembe jutott, az ajándékutalvány. Vagy számteches boltba, vagy csak ruhaüzlet vagy bármi ilyesmi. :)
2011. ápr. 22. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha mégis venni akarsz neki valamit, vegyél egy pendrive-ot. Egy ügyvédnek mindig kell a tárhely :D
2011. ápr. 23. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én ojat láttam 2ezer Ft-ért, hogy egy cukor számítógép :DD
2011. máj. 17. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!