Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit adjak a barátomnak névnapj...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit adjak a barátomnak névnapjára?

Figyelt kérdés

Még nem régi kapcsolat, de valami nagyon emlékezetes ajándékot szeretnék neki adni, hogy ha ránéz mindig eszébe jussak róla..:)

szerintetek mi lenne a legjobb, olyan aminek örülne is?


2011. júl. 20. 19:53
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
31%
hurkatöltő <3
2011. júl. 20. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem egy pasinak mindig jobban bejön egy élménnyel teli este,mint egy ajándék. Adj neki egy felejthetetlen éjszakát:) Éjszakai fürdőzés pl, utána egy nagyon különleges szex,ahogy még nem csináltátok. De amúgy a névnapokat nem kell felfúni...
2011. júl. 20. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
szexig még nem jutottunk.igaz hogy tervezzük de majd még kicsit később.és nem akarom felfújni csak mégis azt szeretném hogy valamilyen emlékezetes dolgot tudjak neki kitalálni.
2011. júl. 20. 19:58
 4/14 anonim ***** válasza:
elégítsd ki a vágyait,szerintem ez lenne neki a legnagyobb ajándék:D(nem bunkózás céljából írtam)
2011. júl. 20. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
első sex elég emlékezetes sztem:D
2011. júl. 20. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
énis szeretném, de mégis félek a következményeitől, például kiszakad az óvszer vagy esetleg nem tetszik majd neki és utána keres mást.tudom hogy szeret, de nagyon félnék elvesziteni őt, ha esetleg meggondolja magát miután mást kap és nem azt amit elképzel.
2011. júl. 20. 20:10
 7/14 anonim ***** válasza:
34%

itt egy pár ötlet aminek tuti örülne.

töpörtő,szalonna,1 rúd téliszalámi,egy nagy csülök :)

ha italt akarsz neki akkor hipó,vagy sósav

ha valami kis állatot akkor krokodil,vagy piton

remélem segitettem / szerencsétlen tyúk azt nem kérded meg.hogy mivel kell kitörölni a segged? :D /

te barátod te tudod mire vágyik,mi az izlése

2011. júl. 20. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim válasza:
drágám máskor kapcsold ki a gépet... és egy hurkatöltőnek tényleg örülnék <3
2011. júl. 20. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

remélem megkapod azt a hurkatöltőt:)

és kerül is bele majd valami ami fájni fog neked;)

paraszt köcsög -_-'

2011. júl. 20. 20:22
 10/14 anonim ***** válasza:
Éjszakai fürdőzős vagyok...Mióta vagytok együtt? Vegyél neki akkor valami apróságot,ha még kevés ideje jártok és nem akarsz vele lefeküdni,pedig ez lenne a legemlékezetesebb szerintem.:) Mi a hobbija?Mit szeret? Csak ki tudsz találni valamit...Te ismered:)
2011. júl. 20. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!