Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit adjak a barátomnak névnapj...

Mit adjak a barátomnak névnapjára?

Figyelt kérdés
Kicsivel több mint 3 hónapja vagyunk együtt és nem tudom hogy mit adjak a névnapjára. Nem valami nagy értékben szeretnék mert szűkös az anyagi keret. Inkább valami ötleteset.:D Köszi az értelmes válaszokat előre is:)
2011. jún. 30. 15:02
 1/5 A kérdező kommentje:
Ja és 18 éves.
2011. jún. 30. 15:03
 2/5 anonim ***** válasza:

Én megkérdeztem, azt mondta, valami parfümöt, de max. 2000 forintot költhetek rá:D

Úgyhogy annyiért kapott Tom Tailor spray-t.

27N vagyok, a névnapokat tartjuk ugyan, de nem olyan "nagy" ünnepként.

Valami kulcstartó, ami ilyen szétválasztós? Vagy ha van hobbija, ahhoz kapcsolódóan valami. Esetleg egy mozi meghívás? Saját készítésű süti/vacsi?

2011. jún. 30. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szia!


Körülbelül milyen összegre gondoltál? Miket szeret a párod? Van esetleg valami hobbija?


18L

2011. jún. 30. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nagyon szereti a motorokat. Parfűmöt nem szeretnék neki venni mert lehet hogy nem találnám el az ízlését és amúgy meg csak sprét vagy dezodort használ. Szülinapjára tortát sütöttem neki(ami nem is olyan régen volt). Így sütni nem akarok megint. Olyan 1000-1500 Ft-ra gondoltam.
2011. jún. 30. 15:10
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha édesszájú, süss neki muffint:)
2011. jún. 30. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!