Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Honnan szerezhetnék valami...

Honnan szerezhetnék valami mini biciklit, amit beletűzhetnék egy koszorúba?

Figyelt kérdés
Csütörtökön sajnos az utolsó útjára kísérjük az édesapámat, és szeretném személyessé tenni a koszorúmat. Amikor találkoztunk rendszerint az volt az első kérdése, hogy "jó e még a biciklid", ugyanis állandóan javítgatnia kellett. A virágos azt mondta, hogy még nem látott ilyen csokordíszt, de utánanéz. Esetleg van valamilyen ötletetek? Nyilván egy műanyag tescos játékot nem rakhatok a koszorúra, de hátha van valami "alkalomhoz illőbb" megoldás is.
2011. ápr. 22. 17:19
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Biciklis boltba mennék, ott talán vannak pici bicikli-díszek.

Részvétem!

2011. ápr. 22. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Régiségboltokban nézz körül, gyakran látni ilyesmit. Részvétem.
2011. ápr. 22. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Részvét.
2011. ápr. 22. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

vagy csináld magad!


Sógyurma, fa (ha tudsz vele bánni)...stb

2011. ápr. 22. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

[link]


Szerintem ez szép lenne. A láncot körbe tudod hurkolni a koszorún és nem fog leesni. Remélem segítettem.

Fogadd részvétem!

2011. ápr. 22. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Részvétem. Ballagási koszorúkon szokott lenni egyébként
2011. ápr. 22. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Őszinte részvétem. Aranyos és figyelmes vagy apukáddal így, holtában is. Biztos, hogy lát föntről és büszke Rád. Kitartást!
2011. ápr. 22. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Budapesten a boráros téri kreatív hobbiboltban lehet kapni apró biciklis medálokat,ha olyanból veszel egy párat igazán széppé tudod tenni a koszorúdat.
2011. ápr. 22. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

[link]

Mondjuk ez BMX, de végülis bicikli és mini.

2011. ápr. 22. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Most nem azért, de amit én linkeltem be, azért csak csinosabb egy koszorún, mint ez a műanyag mi a szösz bicikli....


Egyébként szoktam koszorúkat készíteni, ha szeretnéd, megcsinálom neked gyöngyből fűzött virágokkal.

2011. ápr. 23. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!