Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy szerezhetnék új barátokat?

Hogy szerezhetnék új barátokat?

Figyelt kérdés

Nem is tudom hol kezdjem :/Nagyon jóba voltam egy társasággal , igaz nem éreztem mindig olyan jól magamat velük , mint ők és voltak ellentétek a felfogásunkban , de kialakult valamiféle kötödés. Mellettük volt még egy társaság is akikkel szintén jóba voltam . A helyzet akkor változott meg mikor az egyik nap felébredtem és suliba mentem , nem volt jó kedvem , inkább magamba fordultam és néztem a többi embert , hogy mit csinálnak és észrevettem , hogy milyenek valójában , hogy csak a sz*xről meg a f*szról meg a cosmoban ezt írták-ról tudnak beszélni egyszerűen megundorodtam tőlük .Ha rájuk néztem lesütött róluk a h*lyeség. Ezért inkább a másik társasághoz fordultam és próbáltam nyitottabb lenni mások felé is. Aztán bennük is kezdtem látni , hogy ők meg ugyanúgy viselkednek csak amolyan sz*zk*rvák (elnézést ez a szó nagyon erős , de ez fejezi ki e legjobban )De úgy voltam vele , hogy nem baj majd nem minden alkalommal megyek el velük valahova.Aztán valahogy abszolút nem szándékosan úgy érzem kiestem a társaságukból , beszélnek velem , de már fel sem hívnak semmi . Megkomolyodtam ? Felnőttem ?

Így most egyedül vagyok barátok nélkül azzal a felfogásommal , hogy nem kell egy lánynak úgy viselkednie mint egy k*rva és nem kell adni magát minden alkalommal , és egy kapcsolat sem 2 hétből áll.

Félre ne értsétek nem vagyok csúnya , se dagadt. ( hogyha olyan érvekkel , vagy gondolatmenet futna át az agyatokon , hogy irigylem őket vagy nem tudom )

Ez az utolsó évem a gimnáziumból úgy vagyok , hogy majd az egyetem alatt megismerek új embereket. De szerintetek lesz rá alkalmam hasonló emberekkel találkozni ?

Szeretek bulizni , de nem korlátlan és plázap*csás helyen. Általában vidám vagyok , de inkább visszahúzódó de ez elsőre lehet fel se tűnik.

Nyáron is egyedül leszek? Hogy szerezhetnék barátokat ? ( régebben sose volt ezzel gondom ) Unatkozok itthon :S és magányos vagyok :(


18 /L


2010. máj. 21. 23:12
1 2
 1/14 anonim válasza:
gazdag vagy?
2010. máj. 21. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Szereted az idősebb pasikat?
2010. máj. 21. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Merre laksz?
2010. máj. 21. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Menj el diákmunkázni nyárra.
2010. máj. 21. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim válasza:
Elsősorban magaddal kellene jóban lenned, ha sikerül magaddal megbarátkoznod, akkor másokkal is könnyebben fog menni.
2010. máj. 21. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Városban lakok ( nem akarok konkrétat mondani ) inkább mondanám anyagilag jól állóknak családunkat.
2010. máj. 21. 23:34
 7/14 A kérdező kommentje:

Idős pasinak nem tudom mit értesz az alatt ? de általában jól kijövök a fiúkkal jobban mint a lányokkal . Az előző barátom 25 éves volt.

Meg vagyok barátkozva magammal helyesnek hiszem azt amit gondolok.

2010. máj. 21. 23:36
 8/14 anonim ***** válasza:
ej
2010. máj. 21. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Milyen dolgok érdekelnek leginkább,van valami hobbid?
2010. máj. 22. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Szia!


Ha koleszos leszel, tuti lesznek barátaid, már csak a szobatársak miatt is adott a szitu. Amúgy csoporttársak szintén. Albérletben meg még más sulik hallgatóival is megismerkedhetsz esetleg, és külsősként az ő sulijuk szórakozóhelyére is bejuttatnak. Ha helybeli vagy, akkor lógj velük albiban, koliban, aztán nem alszol ott, max ha van felesleges hely néha buli után.

Nyáron még necces, hogy megismerd a leendő lakó-és csoporttársakat, de épp itt olvastam, hogy már divat a közösségi oldalakon előre megismerni az osztálytársakat... ki tudja, valahogy lehet, hogy erre is lesz lehetőséged. És még valami: ne hagyd ki a gólyatábort!

Eléggé hogyismondjam, prűd vagyok az átlaghoz képest, pl nem volt rövid kapcsolatom, és csak szerelemből vagyok pasikkal (24 éves létemre eddig összesen 2-vel, a rövidebb volt 9,5 hónap), naszóval, hogy értsd mit akarok ebből kihozni: úgy éltem túl a gólyatábort, hogy nem ittam alkoholt (azt mondjuk mértékkel vállaltam volna, csak nem volt finom fajta), és nem került le rólam egyetlen ruhadarab se. Szóval tök normális játékok is vannak, és úgyis abban a feladatban vagy benne amiben akarsz. Kevés barátom va az egyetemről, kicsit sodródtam a tantárgyak között, mégis igaz barátokat szereztem.

És még egy jó dolog! A vidéki haverok jóvoltából eljuthatsz az ország másik felébe kirándulni. Biztos lesznek majd lakó- vagy szobatársak hegyről-völgyről, Alföldről, Balatonról, a fővárosból stb. :-). Hívjátok meg egymást vendékségbe :-).


Sok sikert kívánok neked!


1 hónap múlva államvizsgázó 24/L

2010. máj. 22. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!