Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy szerezhetnék barátokat?

Hogy szerezhetnék barátokat?

Figyelt kérdés

Nem is tudom, hol kezdjem...Van pár barátom a suliban, de nem vagyunk teljesen egy hullámhosszon. Nem vagyok zárkózott, csak képtelen vagyok kezdeményezni és nem is tudom, hogy lehetne. Elnézem sok népszerű lányt, akik mindekivel jóban vannak és annyira irigy vagyok. Nem arról van szó, hogy népszerű szeretnék lenni, csak legalább egy embert, aki meghallgat, megért, tanácsot ad, lehet vele-jönni menni, bulizni. Volt legjobb barátnőm is nagyon eltávolodott tőlem, már új barátai vannak. Bocsi a hülye megfogalmazásért, de mégis mit tegyek?

17/L


2011. máj. 27. 20:44
 1/7 anonim válasza:
ne irigyeld őket, mert hidd el ha igazán szükségük lenne valakire, senki sincs. az ilyeneknél így szokott lenni. Elég ha csak kevés barátod van, de azok igaziak.
2011. máj. 27. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
ha megtalálod a megoldást szólj nekem is.
2011. máj. 27. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Én is így vagyok ezzel. Merre laksz? Ha gondolod beszélgethetnénk, írj privátot!:)

16L

2011. máj. 27. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
tényleg, merre laksz?
2011. máj. 27. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Békés megye
2011. máj. 27. 21:05
 6/7 anonim ***** válasza:

"Nem arról van szó, hogy népszerű szeretnék lenni, csak legalább egy embert, aki meghallgat, megért, tanácsot ad"


Próbáld kifejezni,körülírni,mit értesz te "irigység" alatt,mert szerintem az érzéseid nem azonosak a szótári definícióval!

2011. máj. 27. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a hasznos tanácsot! :)
2011. máj. 27. 22:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!