Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Győrnek melyik részére mondhat...

Győrnek melyik részére mondhatjuk, hogy elit? Ill. Veszprémnek?

Figyelt kérdés

Tudom, nem jó kategória, de itt könnyebben észreveszitek! :)

Elit: pl. Budapestnek Rózsadomb, így értendő :) Melyik része a legjobb...


2011. ápr. 22. 23:19
 1/5 anonim ***** válasza:
Győrt nem tudom. Veszprémben a Rómer Flóris utca, abból is a családi házas övezet. (Ahogy mész az InterSparhoz balra)
2011. ápr. 22. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Győrben szabadhegy és révfalu ami elit, Mi szabadhegyen laktunk de el kellett költözni kicsit odébb mert amióta megnyílt az új szemétlerakó sashegyen egész nyáron olyan büdös volt szabadhegyen, hogy nem lehetett megmaradni:(( főleg ha a széljárás úgy, hozta..fujj még a ruhák is büdösek voltak amik kint száradtak.
2011. ápr. 22. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Győrnek, Szabadhegy, Nádorváros, Belváros egyes részei!

Néh adott városrészen belül is nagy el térés van két utca között.

Pl a Liezen-Mayer utca nagy része elit és a Csokonai utca is, de a velük merőleges Mónus Illés az már szerintem közel se jó, mert túl nagy rajta a forgalom.

2011. ápr. 23. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszi! :)

Mindenkinek adtam zöld kezecskét.

Marcalvárosról vélemény?

2011. ápr. 23. 10:14
 5/5 anonim ***** válasza:
szerintem is Szabadhegy, Révfalu, Belváros, Nádorváros is szép, de Marcalváros semmiképp, se I. se II., azok tipikusan a panelrészek
2011. ápr. 23. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!