Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A közeljövőben találkozok egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A közeljövőben találkozok egy lánnyal, mondhatjuk randinak is. Mire figyeljek oda?

Figyelt kérdés

Kb 4-5 éve nem randiztam, nincs tapasztalatom a lányokkal, még lány ismerősöm is alig van.

Most megismerkedtem egy lánnyal és hamarosan találkozunk. Hova érdemes menni a városban? mit csináljunk?


A lányok mit néznek meg egy fiún először, mi az amire különösen érzékenyek?


Légyszi ne a szex témával jöjjetek.


2011. szept. 1. 21:44
 1/8 anonim ***** válasza:
menjetek fát vágni
2011. szept. 1. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
teszkóba vásárolni
2011. szept. 1. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
légy ápolt - hajmosás, fürdés, fogmosás, tiszta ruha. vihetsz neki egy szál virágot is- de ne rögtön rózsát. menjetek cukiba - vagy moziba ;) sok sikert
2011. szept. 1. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Én is ebben a helyzetben voltam a mostani párommal mikor összejöttünk.

A végállomáson találkoztunk, elsétáltunk a belvárosba, beültünk egy csöndes kis presszóba. Beszélgettünk egy jót, röhögcséltünk. Felvittem a pláza tetejére majd bámultuk a várost, bókolgattunk egymásnak, leültünk a padra, egymáshoz bújtunk, smároltunk, kiontottuk egymásnak a szívünket, érzelmeinket egymás felé. Visszafele végállomásra 1-2 percenként álltunk meg smárolni. Végül már majdnem könny szökött a szemembe, mikor el kellett engednem a kezét, mert ment a busza.

2011. szept. 1. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Kolbászt is vigyél neki, oszt nyomd a képébe :D
2011. szept. 1. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Vidd el valami csendes, romantikus helyre, ahol kettesben lehettek. Pl valami szép park, vagy ilyesmi. Fogd meg a kezét, sétáljatok a holdfényben, bókolj neki stb.

Aztán fingj egy hatalmasat, verd pofán, rúgd hasba és szaladj el!

2011. szept. 1. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Mozi nincs sajnos, majd még kigondolom hogy mi lesz. Köszi a tippeket:)
2011. szept. 1. 22:00
 8/8 anonim ***** válasza:

1) Légy ápolt! Nem kell az aznapi divat szerint öltözni. Csak legyél te magad és a ruhád is tiszta és rendezett. (Fürdés, hajmosás, egy ép ruha, körömvágás - nem gondolok többre, bonyolultabbra. :))

2) Légy önmagad! Nem kell trükközni, add saját magad. Nyitottnak, érdeklődőnek lenni egyébként is jó dolog. :)

3) Válassz valami nyugodt helyet, ahol egymásra figyelhettek. A mozi első alkalomra NEM jó ötlet, éppen ezért. Egy cukrászda/fagyizó, bár és/vagy sétálgatás nem rossz ötlet. Vagy egy kiállítás. A lényeg, hogy legyen hangulatos az egész, de ne vonja el a figyelmeteket valami más, tudjatok egymásra is nézni. (Olykor elég egy padon ücsörögni és beszélgetni.)

4) Udvariasság, figyelmesség, kedvesség. És kész.

2011. szept. 1. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!