Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A szeretlek szót mondhatjuk a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A szeretlek szót mondhatjuk a kedvesünkön kívül másoknak is?

Figyelt kérdés
Itt most arról van szó, hogy párom megadta nekem a Facebook jelszavát, amihez ugyebár nagy bizalom kell, s tudja, h szoktam nézni néha, s ott szokott írni egy lánnyal, akivel még személyesen sosem találkozott, ugyanis még akkor jelölte be, amikor én visszautasítottam páromat, de utána már én megbántam, hogy visszautasítottam, így úgy rendeztem a dolgokat, hogy összejöttem párommal, s azóta is boldogok vagyunk együtt is élünk már! Ennek a lánynak, akivel még sosem találkozott szokták egymásnak írogatni, hogy szeretlek, s ezt én nem értem. Általában egy olyannak nem mondjuk, h szeretlek, akivel még sosem találkoztunk. Én szoktam mondani a barátaimnak meg a szüleimnek azt, hogy szeretlek. A kérdésem a következő: Szerintetek ez normális, h ilyeneket írnak egymásnak, hogy szeretlek? Végül is barátnak mondhatjuk azt. Ugye? Lehet, hogy ez olyan, mint amikor én mondom a barátaimnak, h szeretlek, s csak én fújtam fel a dolgot kissé? Egyébként nem csak annak az egy lánynak írta azt, hogy hiányzol meg szeretlek, hanem többnek is, akiket még szintén nem látott személyesen! Az is lehet, hogy direkt azért adta meg a Face jelszavát nekem, hogy ezzel így féltékennyé tegyem? Mert mondta, hogy azt szereti, ha látja, hogy féltékeny vagyok, mert akkor érzi, h szeretem Őt! Légyszi segítsetek ebben nekem, hogy el tudjam dönteni, hogy most akkor én fújtam-e fel a dolgot, vagy sem! Köszi!
2011. szept. 22. 10:07
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Ha neten kavarna lányokkal szerintem nem mondta volna meg neked a jelszavát (bár eltudok képzelni olyan helyzetet, hogy te beszélted rá ő meg zavarában adta meg és most bajban van).

Nekem netes barátaim nincsenek de a valósaknak nem egyszer mondom szimplán bókból, hogy szeretlek meg szívemnek meg drágámnak szólítok néhány lányt, ebben semmi komolyt nem látok.

De az ilyen netes ismerkedésekről nem tényleg tudom mit gondoljak nekem soha nem volt ilyen. (21F)

2011. szept. 22. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
43%
Csak rokonnak, másnak nem.
2011. szept. 22. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Köszi az eddigi válaszokat. A helyzet az, hogy nem én kértem meg arra, hogy adja meg a jelszavát, hanem saját maga adta meg a jelszavát még márciusban, még akkor amikor egy hónapja voltunk együtt, azóta már 7 hónapja együtt vagyunk! Minden ok ezt leszámítva, de hát ezek szerint nézőpont kérdése az egész, ha 2 különböző válasz érkezett, miszerint az egyik szerint lehet mondani akárkinek, a másik szerint meg csak rokonnak, ezek szerint akkor csak megszokás kérdése. :)
2011. szept. 22. 10:30
 4/12 A kérdező kommentje:

Ha tovább gondolom a sort - magától adta meg a jelszavát, s úgy, hogy tudta, h látni fogom, amiket a csajokkal ír, s most az is bevillant, hogy máskor is láttam miközben csetelt, s kérdeztem is, h szereted hülyíteni a csajokat, meg azt akarod, h féltékeny legyek, erre ő meg azt mondta igen! Lejátszottam egy féltékenységi jelenetet, s utána már abbahagyta a csaj hülyítését, s mondta, h olyan jó látni, h szeretem őt! Szóval ha így összeszedem a szálakat, lehet tényleg nem kavar a csajokkal, hanem csak hülyíti őket, mert olyanokat írt a csajoknak, amik nem valósak, pl azt írta a csajoknak, h Olaszországban lakik, holott nem, hanem velem lakik itt Magyarországon! Szóval ezek vannak!


25/N

2011. szept. 22. 10:38
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Azért a kontextustól is függ. Pl, ha rég nem beszéltek és a csaj kérdőre vonja, hogy nah és miért nem irtál, már biztos nem is birsz és a barátod visszairja, hogy "ohh, ne viccelj tudod, hogy szeretlek" akkor az még belefér, az olyan baráti szeretet. De ha mondjuk az üzenet végére irják egymásnak, hogy "Szia, szeretlek!" akkor az már elég fura. De miért nem beszéled meg ezt vele. Kitalálni senki nem fogja, hogy mi van kettőjük között.
2011. szept. 22. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 Moszuke ***** válasza:

én haveroknak is szoktam mondani poénból.. na ezt rakd össze!:D

23f

2011. szept. 22. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Köszi az eddigieket! Ma este ismét megkérdeztem tőle, s azt mondta, amit a múltkor is, hogy csak hülyíti a csajokat ezzel a dumával, és neki jól esik, ha féltékeny vagyok, mert ebből is látja, h szeretem Őt! :))


25/N

2011. szept. 22. 23:29
 8/12 anonim ***** válasza:

Mégse kellett volna megadni a jelszavát....kezdődik a kombinálás.



"Válassz Ő vagy ÉN!"

2011. okt. 21. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Nem állítottam választás elé, szerencsére azóta már eltelt 1 hónap, és leszokott arról, hogy ilyeneket írogasson. :)
2011. okt. 21. 12:53
 10/12 anonim ***** válasza:

Komolyan csak nekem olyan fura, hogy a pasid megadja a jelszavát és nem akad ki azon, hogy olvasod a levelezéseit? Hát az enyém úgy kidobna egy ilyenért - kiváltképp, ha ráadásul felháborodva vádolnám azzal, amit olvastam - hogy ihaj...

A szeretlek szót, mint olyat én különben nem használom, nálam az jelentéssel bír, anyunak meg öcsémnek mondom, esetleg legjobb barátomnak, ha nagyon részeg vagyok, azon kívül csak a páromnak. Flörtölgetni mással mindkettőnk szokott, csak nem ilyen szóhasználattal szerintem...

20L

2011. okt. 21. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!