Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak? Jogos a haragom?

Mit csináljak? Jogos a haragom?

Figyelt kérdés

Régóta vagyunk barátnők..lassan 7 éve. Régebben naponta beszéltünk.De jelenleg van egy barátja és most le se szar. Bulizni se megyünk együtt mert a hétvégéket is együtt töltik emellett egy helyen is dolgoznak :/

Amikor végre sikerült egy csajos estét szervezni akkor is váratlanul elhozta a párját :S Az meg egy levakarhatatlan alak. Az előző barátai rendesek voltak de ez..ez felettébb irritál!

Nem tudom mit csináljak? Nem keresem a barátnőm de ő se keres engem. Eddig próbáltam jóképet" vágni a dolgokhoz de már nagyon idegesít és bánt h egy régi barátságot egy lehetetlen alak miatt feldob..

Mit csináljak? Mondjam meg neki hogy idegesít ez a helyzet, de félek hogy akkor azt hiszi hogy féltékeny vagyok. Közben nem erről van szó csak zavar h ennyire semmibe vesz mostanság.


L/25


2011. ápr. 23. 00:52
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Ezt nem rég egy másik válaszhoz írtam, de bemásolom ide is, mert ugyanaz a kérdés.


Velem ugyanez történt egy hónapja. Elegem lett, és megmondtam neki, hogy ha esetleg összevesznek, vagy ha netán valami csodával határos módon fel szeretne hívni, akkor ne tegye, mert részemről vége a barátságunkank. Nem hisztizni akartam, tényleg úgy gondolom, hogy nem leszek más lábtörlője, és ne csak akkor jöjjön hozzám ha valami baja van, de különben meg nem érdeklem. 21/L

2011. ápr. 23. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
54%
25 evesen hagyni kellene, hogy azt tegye, amit akar. Felnott. Majd ha lesz 2 gyereke, akkor is elvarnad, hogy szervezzetek "csajos" estet? Felnott, ez szokott tortenni. Nem arrol van szo, hogy nem kell baratkozni ezutan, de nyilvan a parkapcsolat, csalad mindenkinek fontosabb. Nem veled el majd kozosen, te "csak" egy barat vagy, akinek ugyanugy meg lesz a sajat csaladja par ev mulva es akkor te is mashogy fogsz erre az egeszre gondolni. Szerintem borzaszto feltekeny vagy, kulonben nem is mondanad, hogy lehetetlen alak a baratja. Nem a baratjara vagy feltekeny, hanem a baratsagotok miatt vagy ilyen. Nem hiszem, hogy 25 evesnek elso dolga a bulizas, "csajos este", ha mar nem egyedulallo. Ezt el kellene fogadnod.
2011. ápr. 23. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
43%
Utolsó, az oké, hogy nem buliznak, ezt teljesen megértem. De azt ne mondd, hogy az is normális, hogy már nem beszélnek még telefonon se... Mert ez nem, nem normális. És én ezért mondtam meg a bartnőmnek, hogy oké, ennyi volt. Mert tudom, hogy ha egyszer netán szakítanának jönne hozzám. De ne jöjjön, ne csak akkor legyek jó ha ő bajban van és segítségre van szüksége, nekem is szükségem lenne rá most, és gondolom a kérdezőnek is sokszor a barátnőjére még sincsenek. Nekem is volt több évig barátom, de annak ellenére, hogy nem jártam annyit bulizni, mindig érdeklődtem felőlük, felhívtam őket, beszélgettünk, elmentünk egymáshoz 1-2 órára. Szóval ha ez nincs meg, rá kell jönni, hogy sajnos ennyit is ért a barátság, soha nem volt igazi. Ha igazi lett volna, akkor most nem ez lenne. Én ezért is mondtam meg így kerek-perec a "barátnőmnek".
2011. ápr. 23. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
43%
Egyébként tudod, bajban tudod meg ki az igazi barát. És ez a helyzet szerintem jobban is bizonyítja ezt mint bármi más. Én nem bajokból, hanem ilyen párkapcsolati szituációkból tudtam meg, hogy ki az igazi barát. Hát nem maradt sok, de azért maradtak. És ők tényleg igaziak :)
2011. ápr. 23. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy ő azt érzi, hogy ez az alak az igazi neki, és több időt szentel neki. Mindenféle sértődés nélkül szépen beszélgess vele, hogy érted mi van, de azért még maradhattok jó barátnők, és azt kettesben szeretnéd tölteni. Nem ellene vagy a hapinak, hanem ti egymás barátnői vagytok, és azt a kapcsolatot ápoljátok. Te pedig fogadd el, hogy kevesebb ideje van rád. Majd lesz neked is valakid, és meglátod, hogy repül az idő, és aki épp a helyzetben van annak fel sem tűnik ez. Bezélj vele arról is, hogy attól, hogy neki van bár érted elfoglaltabb, de ne veszítsétek el egymást, ha nem muszály, mert egy jó nagyon jó barátnő mindig jól jön bizony bármikor. Ha jóban van a barátjával, ha meg rosszban lesz pláne. Nem kellene felrugni ezeket a kapcsolatokat. Szóval nyugiban add elő, te pedig fogadd el, hogy mostanában nem te vagy neki az első, de ne cirkuszolj, mert elveszíthetitek egymást.
2011. ápr. 23. 03:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Valami drogos szervezetet hívj fel, kér tanácsot.

Ha a rendőröket kihívod, lehet, hgoy lecsukják, ami lehet, hogy jó hatással lesz rá, de lehet még nagyobb dühhel jön ki. Ha kijön, ott kell várni őt a csapattal aki viszi egyenesen az elvonóra, ahol maradna néhány hétig. Ott nem csak segítenek detoxálni, ami elvégre megtörténne a dutyiban, hanem rávezetnék a fő problémájára, és hogy hogyan dolgozza azt fel.

Most nem ő nem akarja hogy leszokjon, hanem ez már a betegség, a függőség. ő nem gondolkozik józan ember módjára. Nem tudom miért kezdte el, lehet, a balesetekor, vagy hogyan lett nyomorék ? Lehet akkor kapott valami erős gyógyit, és onnan kezdve rászokott, és jó volt segített, aztán átment addiktívba, onnantól kezdve már nem gyógyító csillapító hatása volt, hanem egész más. És persze egyre több egyre erősebb kell nekik, hogy érezzék a hatást.

Drog szervezetet kérdezz meg, hátha tudnak segíteni, de lépnetek nektek kell, ha akartok változást.

2011. ápr. 23. 03:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Előző vagyok, begagyizott a gépem én meg nem követtem rendesen, nyilván való előző válaszom nem erre a kérdésre ment.

Bocs !

2011. ápr. 23. 03:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Nézd, a legjobban azt tennéd, hogy kiszabadítod magad az ELVÁRÁS béklyójából. Ha te barátnődnek tekintet a lányt és magadat az ő barátnőjének, akkor nem minősíted a választottját, nem ítélkezel felettük. Próbáld meg elfogadni a srácot, hisz ő mostantól a barátnőd része. Ne mérgezd a kapcsolatotokat ilyen frusztrált, sértődött pulykaméreggel! Saját magadat alacsonyítod azzal le, hogyha olyannak mutatod magad, aki képtelen tolerálni, ha valaki szerelmes, és úgy teszel, mintha azt sem tudnád milyen is egy szerelmes ember. Ha kitombolták magukat, akkor lehet, hogy visszaáll a régi dolog, de nem, tényleg ne légy önző a barátnőddel.
2011. ápr. 23. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

de nem = de ha nem

pardon

2011. ápr. 23. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
43%

05:52. Nincs igazad!

Érthető, hogy a kérdező be van rágva - és ez nem pulykaméreg. Én is rohadtul utálnám, ha a barátnőm le se sz@r, csak mert neki barátja van.

Ez nem így működik. Ha fontos vagyok neki, akkor keres, meg ilyen apróságok, nem csak a sráccal foglalkozik.

A pasi ugyanis bmikor elhagyhatja, és akkor mi lesz? Ott fog bőgni, meg minden, aztán majd hozzám jön vigasztalásért - úgy, h előtte hónapokig sz@rt a fejemre. Cseppet pofátlanság, és bunkóság.


Kérdező, ezt viszont beszéld meg vele. Mondd el neki, hogy bánt a dolog, és sürgősen próbáljon meg változtatni, különben ez a barátságotokba kerülhet. Persze normális hangon, nem így, ahogy én leírtam. :)

Sok sikert!


Amúgy nálunk most ugyanez van, már három éve. Régen mindennap beszéltünk, csomó időt töltöttünk együtt, de mostanság, jó, ha félévente találkozunk - 1-2 órára. Eleinte bántott a dolog, de találtam más barátnőt.

2011. ápr. 23. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!