Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Vajon ezek alapján szerelmes...

Vajon ezek alapján szerelmes már? Azt mondja nem. Szerintem ez már az. De akkor miért mondja hogy nem?

Figyelt kérdés

18éves lány vagyok, a barátom pedig 20lesz.

1hónapja vagyunk együtt:)

és én tudom hogy kezdek belezúgni, eszméletlenül odáig vagyok érte. persze nem adom a tudtára, nem lógok rajta, nem hivogatom meg nem mászok bele a szájába. de érzem hogy én kezdek szerelmes lenni:)

ő azt mondja még nem szerelmes.... de ezt egyre nehezebben hiszem el, de lehet csak én értem félre.

ilyeneket mondd, hogy :

-"Boldog vagyok melletted"

-"legszivesebben a nap 24órájában veled lennék"

-"eszméletlenül jólérzem magam veled, jó veled lenni"

-"benned megtaláltam azt, amit eddig a csajokban kerestem"

-"bármi van rajtad, jól áll neked, csinos vagy."


Tegnap találkoztunk:) mondja hogy "jó a nadrágod, nagyon jól áll:) meg cuki a hajad is (felvolt tüzve)"

ülünk a dunaparton mondom neki : "Mondj valamit..."

kérdezi hogy "Mire vagy kiváncsi Édes?" mondom "bármi, ami eszedbe jut, beszélj valamiről"


erre belenéz a szemembe és ilyetszól "Szép vagy..."

mondom "Édes vagy, köszönöm, de most az igazat:D"- és elnevettem magam

mondja hogy "Ez nem tünt igaznak? pedig az!":) és elmosolyodott.


Amikor velem van ölelget, csókolgat, bújik, vezetés közbe is fogja a kezem, meg ráteszi a combomra:)

meg amikor hoz haza mindig mondja hogy "Nem akarok hazamenni, és nem akarlak elengedni." és mindig ráhúz a kocsiba még minimum fél órát, hogy ne kelljen kiszállnom, ilyenkor csókolózunk:)

meg amikor hazakell hoznia elszomorodik... énis, de én nem mutatom, csak nem vallhatok neki szerelmet:)


És mindig keres mikor nem vagyunk együtt, sms, msn... naponta beszélünk msnen, mindig Ő ir rám:)

és tegnap is rámirt éjjel mikor hazaért tőlem, irja hogy "hazaértem épségben Édesem, nagyon nagyon nagyon fantasztikus volt ma Veled, eszméletlenül jóléreztem magam. csak nem akartam hazajönni:("


meg tegnap mondja nekem hogy mikor velem van akkor mosolyog, akkor érzi magát 100%-osnak, és akkor minden tökéletes, és boldog. amikor nem vagyok vele akkor olyan rossz...


Amikor csókolózunk megfogja hátul a nyakamat és közelebb hú, alig akar elengedni:) meg simogatja az arcomat...

ÉS AMIT NEM ÉRTEK: FOLYTON A SZEMEMET NÉZI, DE MIÉRT???!!!


Én ezek alapján gondolom, hogy kezd szerelmes lenni... de akkor miért nem mondja?:) persze nemkell, csak miért mondja hogy ő nem az ilyen rövid idő alatt?

vagy csak én értem félre a dolgokat és bele akarom látni a szerelmet??:( szerintetek????vélemény?


2011. ápr. 23. 11:29
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
72%
Szerintem te kicsit beteg vagy -.-
2011. ápr. 23. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
miért???
2011. ápr. 23. 11:42
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Légy boldog!A szerelmet nem kimondani kell,hanem érezni! :-)))Olyan kis bolond vagy!Csak sodródj az árral,és élvezd!!!Irigyellek most...
2011. ápr. 23. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
A szexuális vágy a leírásod alapján kétségtelen, vagyis kíván téged. Te pedig összekevered a szerelemmel.
2011. ápr. 23. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Az, hogy nagyon bejössz neki és nagyon jól érzi veled magát, még nem azt jelenti, hogy már szerelmes is, hanem jelen esetben azt, hogy beléd tudna szeretni. Egy hónap még nem olyan hosszú idő, ne nyaggasd ezzel. Majd kialakul benne, ha nem űzöd állandóan ezzel a kérdéssel. Örülj, hogy nem dobálózik lépten-nyomon a szeretlek szóval, hanem komolyan veszi és csak akkor mondja ki, amikor már valóban úgy is érez.
2011. ápr. 23. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Uhh, de jó Nektek...:)

Miért fontos számodra az, h mondja, h szerelmes? Nem elég érezni ezt a sok jót??he?:D

Ah az előző válaszoló is irta, érezni kell, nem mondani.

2011. ápr. 23. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
11:49es tehát szerinted csak a szexre megy???
2011. ápr. 23. 11:54
 8/11 anonim ***** válasza:

Nem, csak azt mondtam, láthatóan nagyon "bejössz" neki... és ez még nem szerelem, de akármi lehet belőle :)

(11:49 voltam)

2011. ápr. 23. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
De jó nektek:(
2011. ápr. 23. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
miért jó nekünk???:( mert én szeretem őt, de ő semmit sem érez irántam?:S nagyon szaar érzés
2011. ápr. 23. 16:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!