Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szakított velem a párom 5...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakított velem a párom 5 napja, és nagyon fáj. Hogy tudom magam túl tenni rajta? én még mindig nagyon szerelmes vagyok belé, ő szerintem soha nem volt az, csak amolyan "egészségügyi" szexre használt, mégis nagyon fáj a szakítás.

Figyelt kérdés
Nem alszom, nem tudok enni, ideges vagyok, mindenkivel veszekedek. Mit tegyek? Hogy álljak talpra? Meddig fog fájni?
2011. máj. 2. 17:52
 1/8 anonim ***** válasza:
Lány vagy fiú vagy?
2011. máj. 2. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
30 éves nő.
2011. máj. 2. 18:10
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Gondolj vissza az idegesítő rossz tulajdonságaira,és hogy mennyivel jobbat érdemelsz valakinél,aki csak kihasznál.
2011. máj. 2. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 asdface ***** válasza:
100%

én is ebben a cipőben járok és én el megyek mindenhova csak hogy ne legyen időm rám gondolni amikor meg itthon vagyok akkor csak nyomom a gépet,játszok stb :'(

23/f

2011. máj. 2. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

sablonos, de szerintem csak az idő segít... sírj egyet, aztán foglald el magad, mozdulj ki egyedül, vagy a barátnőiddel, fáraszd ki magad sportolással, kirándulással.

nem áll meg az élet emiatt:) fel a fejjel!

2011. máj. 2. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

sajnos tényleg csak az idő segít :S...nekem 2 évembe telt kiábrándulni az exből. addig nem is akartam új kapcsolatot, 1 ártatlan embert felejtésre használni.

buliztam a barátaimmal, olyan helyeken, ahová nem járnak "bepróbálkozós" pasik, akiket folyton hajkurászni kéne, nyelvet tanultam, próbáltam lekötni magam értelmes dolgokkal.

most lenne 1 srác, akivel sztem működne a dolog, csak én már annyira hozzászoktam az egyedülállósághoz, ehhez az életvitelhez, h v.hogy már nem is igénylek párt.

nem tom, h viselném, ha hirtelen jönne vki, aki számonkérné, merre megyek, mit csinálok, akit bizonyos időközönként fel kellene hívnom, és minden nap, v. minden másnap kötelezően találkoznom kellene vele. időközben kialakult 1 saját napirendem, a legjobb barátaimra is max. heti 2 alkalmat tudok áldozni...tehát dilemmában vok.

azt javaslom, ha nem akarsz így járni, minél többet ismerkedj, és hamar keress mást, m ez a hátulütője a magánynak. Bulizz, érezd jól magad, aztán a helyzet adja magát.

20/L

2011. máj. 2. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Én egy hónapja vagyok ebben a helyzetben. Néha már egész jó, de még mindig nem látom a végét. Egyszerűen nem bírok nem rá gondolni. Ha ez segít, nem vagy egyedül :).

31f.

2011. máj. 2. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nagyon köszi mindenkinek!gondolok én a rossz tulajdonságaira is, de ha mégis fáj! ordítani tudnék. ha munkába vagyok, jobb, de délután otthon maga a pokol.
2011. máj. 2. 22:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!