Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Szeretnék lefogyni 16 / F...

Szeretnék lefogyni 16 / F 109kg tudom hogy nagyon sok. Szerelmes lettem és szeretném leadni, hogy összejöjjön.70-80 kg lenne szerintem az ideális . Mennyi idő alatt sikerülhet Help bármire képes lennék érte. :?

Figyelt kérdés
2011. jún. 2. 22:57
 1/7 anonim ***** válasza:
64%

a legjobb doppingszer! a love:)))

fog sikerülni! majd kapsz jó kis tervet itt az értőktől

1. fogadd el magad -kiindulás:

ilyen vagyok, oké ! és gondolj arra: de 80 szeretnék lenni.

2 sport

3.nekem beindult a fogyás (és az sikerélmény, és segítő:

nem ettem kenyert, krumplit, rizst (semmit)

(kicsit furcsa, de nem vészes:)

4. vacsora:

kefír/yoghurt+1kiskanál búzacsíra (a nyomelemek miatt)

+1kiskanál búzakorpa(a rostok miatt)

(ezeket bioboltban/piacon/ dm-ben(?) lehet olcsón kapni.


Sok sikert!:))))

2011. jún. 2. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Rengetek MOZGÁS!!!!! és kitartás a titka!! :) De ne ess abba a hibába hogy máról holnapra drasztikusan csökkented az élelmiszeradagodat mert akkor kikészíted a szervezeted és többet ártasz vele mint használsz!!! Nyugodtan jól lakhatsz de figyelj arra hogy mit eszel ( édesség...stb és a sok édesített lötty kizárva) és inkább többször keveset mint egyszer sokat stratégiát kövesd!!! És nem kell megijedni ha az eredmény várat magára kicsit ... a végén ha kitartsz eljön ... jah és ne hallgass minden esetben a mérlegre... Ezt úgy értem hogy ha elkezdesz sportolni (ami szükséges a sikerhez) Akkor ebből adodóan izmosodni fogsz tehát az izomtömeged megnövekszik de ez jó dolog!!! Hajrá ! Remélem segítettem!
2011. jún. 2. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
köszi a segitséget. még annyi hogy a mozgás + diétával kb mennyi idő ? és a megnyult bőr ilye korban még"visszaugorhat" a régi feszesebb álapotba?
2011. jún. 2. 23:21
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

109-80=29 kiló.

LASSAN kell leadni, mert különben jojó, és lehetsz még 119 is. Havi 3-4 kilót szoktak javasolni, de havi kettő már nem rossz. 3 kilóval számolva majdnem 10 hónap, 4 kilóval számolva alig 7 és fél hónap.

2011. jún. 2. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Az hogy mennyi idő alatt sikerül az egyénenként változik! 2.5 hónap ... 3 hónap... vagy több!!!! DE egészségesebb ha nem sürgeted annyira a dolgot... ha fokozatosan történik minden az a legjobb a szervezetednek és nem utolsó sorban a bőröd is jobban tud így alkalmazkodni hogy úgy mondjam!!! De ne aggódj a bőröd miatt nem lesz vele problémád ... de azért rendszeresen kend pl feszesítő testápolóval és nem árt ha vitamin is van a szervezetedben :)
2011. jún. 2. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Egy korrekt diétával a havi 5-6 kiló reális súlyváltozás.


Ne higgy senkinek, aki azt mondja hogy ne egyél, ne higgy senkinek aki valami csodaszerről beszél, ugyanis nincsenek csodaszerek. Ha egy diétának neve van azt kerüld messziről, mert garantált, hogy teljesen hiteltelenek és tudománytalanok. Semmiképpen ne tájékozódj női lapokból, bulvár lapokból vagy az internetes megfelelőikből, mert nem értenek hozzá egyátalán.


Egy hatékony diéta lényege a növelt fehérje, mérsékelt szénhidrát és minimalizált zsírbevitel. Fő alkotóeleme a sovány húsok, mint pld a csirkemell, hal. Napi legalább öt-hat étkezés az ajánlott. Inni csak vizet fogsz, vagy teát, vagy pezsgőtablettákat. A lényeg, hogy semmi cukor ne legyen benne. A gyümölcslé is pont annyira hízlal mint a kib*szott kóla. Kenyeret, majonézt, különböző köreteket el lehet felejteni, édességről még csak nem is gondolkodsz. Szénhidrátokra is szükséged van, főleg az agyadnak, ha megvonod magadtól akkor kevésbé leszel éles és akár el is ájulhatsz, ami egy rakat másik problémához vezethet, mint például kamion.

Mozgástípusból a kitartó, hosszú, de nem túl magas intenzitásút válaszd (aerob mozgástípusnak hívják, pld erőltetett gyaloglás 2 órán keresztül, spinning, tennis).



Nem egy embert ismerek, aki egy dagadt g**iből kigyúrt állat lett. A lényege, hogy akaraterővel és TUDOMÁNYOSAN állj neki az egésznek.

Magam is leadtam egyszer húsz kilót úgy 4 hónap alatt, hogy a 4. hónap végére kétszer annyit nyomtam fekpadon, mint kezdéskor.

A lényeg a kitartás, a fegyelem, a rendes étkezés, a tudományos hozzáállás és hogy a cél lebegjen a szemed előtt. Előtted már millióan megcsinálták, kitaposott úton jársz, mindent bele.

2011. jún. 3. 04:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Szia!


Próbáld meg teljesen kihagyni a kenyeret és fogadd meg, hogy mostantól nem eszel semmi édességet, se túrórudit, se chipset, sem kakaót nem sizol, mindig odafigyelsz, hogy ne edd magad túl. Vacsorára próbálj meg sok zöldséget enni, vagy pl egyél dinnyét.


Most egy kicsit még sok van rajtad, de menj el midnen nap sétálni egy-másfél órát.

Meglátod, elkezdenek lefelé menni a kilók pikkpakk.


A lényeg, hogy olyan fiatal vagy és rengeteg növekedési hormont termel a szervezeted, valószínűleg nagyon gyorsan fogsz lefogyni és nem 10 hónap alatt, ezért vigyázz, hogy mi lesz a bőröddel, tudom, hogy nem túl fiús, de elkezdhetnéd kenni valami krémme.


És ha nekd volnék, akkor elmennék az iskolaorvoshoz és elmondanám neki, hoyg le akarok fogyni, mit mond.

2011. jún. 6. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!