Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Az, hogy lehet, hogy valakinek...

Az, hogy lehet, hogy valakinek az anyja tök fullos cicababa, a lánya meg teljesen ótvar, mintha nem is lenne közük egymáshoz?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 23. 19:15
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
van ilyen..persze érdekelne mit értesz ótvar alatt.: D
2011. ápr. 23. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Mondjuk az anyja 9-es a lánya meg 4 alá.
2011. ápr. 23. 19:20
 3/12 anonim ***** válasza:
96%

A gyerek nem mindig az anyját utánozza. A lányt lehet, le is fárasztották az anyja cicababás dolgai.

Én általában feltűnően öltözködöm, sok sminket használok, Anyukám viszont teljesen szolid. (De jól néz ki, csak más s stílusa.) A középiskolában el is szólta magát egy tanár szülői értekezleten, hogy egy kikent-kifent nőre számított. Szerintem tök bunkóság volt.

2011. ápr. 23. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
85%

:) Hm... Úgy, hogy az anyja az anyja, a lánya meg a lánya. Attól mert anyja-lánya, még nem feltétlen ugyan annyira igényesek.

Pl az én mamim nagyon igényes, csinos nő. Anuykám is az, és én is törekszem erre. De ott van anyu huga, ő brutál módon lesz@rja a külsejét. Olyan elhanyagolt, hogy csodálom, h a férje megkívánja..

Nem szeretek róla így beszélni, hisz mégis csak a nagynéném... Viszont régen mindig azt hajtogatta nekm, h azért nem néz ki jól, mert a gyerekétől nem tud semmit csinálni.

Viszont már nekem is van férjem, és kisgyerekem, mégis tudom magamra szánni napi pár percet, h rendbe szedjem magam, az utcán is normálisan nézzek ki, illetve h a férjem előtt is kívánatos legyek :) Szóval.. Szerintem ez inkább beállítottság kérdése... Törődöm, nem törődömség.

üdv. 23 éves anyuka

2011. ápr. 23. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
86%
amúgy az hogy mondjuk 18-19 évesen gáz a lány nem jelenti azt hogy 25 évesen is az lesz. saját példámból tudom.
2011. ápr. 23. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
vannak nők,akik minél idösebbek,annál szebbek.de neked nem mindegy ki hogy néz ki?a kor mindenkit meglátszik,igy egy gyönyörű barátnő is megcsúnyúl egyszer.ezért nem értem miért itélnek külső alapjan az emberek.
2011. ápr. 23. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Genetika.

Lehet, hogy egyszerűen csak az apjára, vagy egy nagyszülőre ütött. :)


Én azt nem értem, hogy képes egyik emberi lény a másikat "ótvar"-nak nevezni, csupán a külseje alapján.

Nálam kb. itt kezdődik, ha valaki "ótvar".

2011. ápr. 23. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
68%

Nem azért mondom, de ha az én anyám fullos cicababa lenne falnak mennék.

Egy érett nő, akinek ráadásul már gyereke is (pláne ha felnőtt, vagy legalább nagykorú) van nézzen ki normálisan. Rendezetten, visszafogottabban. Lehet divatos, lehet színes de ne legyen cicababás.


Amúgy meg miért érdekel? Fáj, hogy nem csinálhatod velük hármasban mert a lánya ronda?

2011. ápr. 23. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
0%

hát nálunk suliba volt ilyen anya 6os

lánya 0ás.


büdösebb volt mint a legtrehányabb pasi.

2011. ápr. 23. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
0%
Nem tudom, de én a kérdező által tett "fullos cicababa" kijelentés alatt nem azt értem, hogy csupa pinkben járó, felvarrt hajú, kiskutyás plázanéni.. Hanem igényes, csinos nő.
2011. ápr. 23. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!