Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem engedi? Mért mindig...

Miért nem engedi? Mért mindig ilyen?

Figyelt kérdés
ma lett volna egy házibuli, de anyu még nem adta meg délelőtt a választ hogy mehetek-e. később délután az ünnepelt húga, a barátnőm is rákérdezett, hogy mehetek-e, és azt mondta hogy hallani sem akar erről! de pedig én mindent megtettem, elmostam vagy 50 tányért, felmostam, felporszívóztam az egész lakást! és akkor sem engedte, csak annyit mondott hogy ügyes voltál, köszönöm. és felhívta a szülinapos anyát, és még meg is vert, hogy hogy képzelem ezt hogy elújságolom a másiknak. de ez mindig így van, akkor is ha csak el akarok menni valahová... pedig nem is az a csavargós fajta vok... tudtok tanácsot adni? toom már a buliba nem mehetek, de azt vki meg tudja mondani, hogy mért ilyen az anyukám??? ha esetleg szülő tudja megmondani, annak még jobban örülnék!
2011. ápr. 23. 20:08
1 2
 1/12 Tinker Bell ***** válasza:
93%

Hány éves vagy?


Lehet hogy még túl fiatal vagy ahhoz, hogy az éjszakába járj! Vagy lehet, hogy nem tud neked költőpénzt adni.

2011. ápr. 23. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
9%
Anyum is ilyen flúgos.Nos az ő multjukért,az ő saját mintájukra akarnak nevelni,hogy olyan legyél te is,mint ők régen.Nálam fordított a helyzet,cserélünk?
2011. ápr. 23. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
73%
Nem tűnsz többnek 14-nél az írásképed alapján. 14 éves gyereket még én se engednék buliba. Nagyhéten egyébként se illik bulizni, ezt még sok olyan ismerősöm is betartja, akik egyáltalán nem vallásosak.
2011. ápr. 23. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
44%
Holnap húsvét van, minek akarsz te pont most buliba menni...? menjél újévkor, szülinapodkor akármikor nem ont most kellett volna! Pont ezért nem engedett el, nem akarja, hogy csavarogj meg húsvétkor együtt a család, ügybár! Menj máskor buliba! :D meg lehet, hogy tényleg nem tudott volna adni költőpénzt..
2011. ápr. 23. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
67%

anyu ennél rosszabb volt. egy ilyen eset után már lejön h csak a levegőbe beszél.


én régen 2 éven keresztül tanultam minden erömből egy 486os gépért. tellett rá csak anyunak fontosabb volt a ruha a vacsi meg hasonlók. még az 50 forintos 5ösökből is futotta volna csak év végén közölte h majd jövőre számoljuk.


az ilyen nő bolond jobb szót nemtalálok. direkt kihasználja a helyzetet h elakarsz menni ezért mindent megteszel.



én a kiutat úgy találtam meg h mikor elég idős lettem apuhoz költöztem.

2011. ápr. 23. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
46%
Nekem olyan volt hogy Hegyalja Fesztiválra akartam menni és végül is mentem is szóval gyűjtöttem a pénzt szülinap ilyesmi és még dolgoztam is hogy megkeressem a rávalót anyám erre előtte valónap kitalálta hogy ne menjek hát én meg megmondtam hogy akkor is megyek nem azért dolgoztam és már elmúltam 18 is tehát nem a korommal volt a baj.
2011. ápr. 23. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
68%

ez az én történetem h hogyan jártam anyukámmal aki végig csak hitegetett...

http://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__egyeb-ker..


most annyit változott a helyzet h elmultam 18,de így is megszab dolgokat. "amig az én házamba laksz,amig az én kenyeremet eszed" szöveget mondja.

Tudja h nem költözök el,mert még tanulok.

2011. ápr. 23. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

nem olyan mint egy diszkó! házibuli! az ajándékkal nem lett volna, baj az már megvolt....


Holnap húsvét van, minek akarsz te pont most buliba menni...? menjél újévkor, szülinapodkor akármikor nem ont most kellett volna! Pont ezért nem engedett el, nem akarja, hogy csavarogj meg húsvétkor együtt a család, ügybár! Menj máskor buliba! :D meg lehet, hogy tényleg nem tudott volna adni költőpénzt..



nálunk olyankor nincs együtt a család! vallásos vagyunk, de nem tartjuk, be...

2011. ápr. 24. 19:56
 9/12 A kérdező kommentje:
ja és még nem vok 14 éves, de akkor is! anyut állítólag nem szerette az anyja, de mégis elengedte bulizni még 9 évesen is! ja és én 11 éves vok...de jár ennyi szabadság, nem?
2011. ápr. 24. 20:15
 10/12 Tinker Bell ***** válasza:

Pffff... 11 éves! Az igen! Neked ilyenkor még a kis tojásokat kellene festegetned, nem buliba járni!


Az eszem eldobom!

2011. ápr. 24. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!