Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Normális dolog az, hogy a...

Normális dolog az, hogy a 17,5 éves fiamat évek óta nem láthattam meztelenül, mert nem engedi? Amúgy normális és egészséges, de szerintem néha az anyának át kellene néznie, hogy nincs-e valami rajta, ami nem odavaló?

Figyelt kérdés
2011. febr. 6. 14:03
1 2 3 4 5 6
 1/51 anonim ***** válasza:
91%

Mi?

Miért akarod te a majd' nagykorú fiadat meztelenül bogarászni?

Nem értem!

2011. febr. 6. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/51 anonim ***** válasza:
90%
Mégis, milyen "nem odavaló" dologra gondolsz? Tartsd tiszteletben az intim szféráját, ez már durva. Remélem, ez csak kamu kérdés, szegény srác.
2011. febr. 6. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/51 anonim ***** válasza:
91%
Én pl nem akarnám megnézni 14 éves kor fölött a fiamat...
2011. febr. 6. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/51 anonim ***** válasza:
81%
kamu
2011. febr. 6. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/51 anonim ***** válasza:
86%
Mi lehetne ami "nem odavalo"? Egy "masik" nott volna ki neki? Fiad mar eleg idos ahhoz hogy tudja, ha valami nincs rendbe, dokihoz menjen. Amugy fiad is atnez, hogy biztos legyen rajted nincs semmi, ami nem odavalo?
2011. febr. 6. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/51 anonim ***** válasza:
89%
Hát ez durva...:SNe nézegesd a fiadat meztelenül,ez már abszurd undorító dolog!!Tartsd tiszteletben azt,hogy nem akarja!!!!Én sem akarnám:OKülönben meg már biztos van magánélete,és nem is kisgyerek,hogy ne tudná,mi nem illik oda:S:S:S
2011. febr. 6. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/51 Tinker Bell ***** válasza:
81%

Már ne haragudj, de semmi jogod egy felnőtt embert meztelenül nézegetni, ha ő nem akarja! Nem 3 éves! Felnőtt! Ő sem áll oda eléd, hogy na akkor anya, most levetkőzöl teljesen és átnézlek!


És ugyan mégis mire gondolsz ami nem odavaló?

2011. febr. 6. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/51 anonim ***** válasza:
19%

Hát szégyen h ennyi válaszból senkinek nem esett le h esetleg Tetoválása v piercingje lenne.


Mert ha egészséges a gyerek nem szokta csak úgy takargatni magát.

18/F

2011. febr. 6. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/51 anonim ***** válasza:
84%

Igen normális, sőt az lenne nem normális, ha engedné magát nézegetni, meg tapogatni neked!

Ő már majdnem felnőtt, hiába a fiad. Tiszteletben kell tartani a magánéletét, különben nagyon kellemetlenné válhat vele a viszonyod.

Az én anyám is ilyen amúgy. Már elég nagy volt a cicim (kb. 15-16 éves lehettem) mikor egyszer tök hirtelen odanyúlt és rátette a tenyerét a mellemre, hogy húú, már mekkora. Nekem ez nagyon kellemetlen volt, kristálytisztán emlékszem rá, pedig már 30 éves vagyok.

Fürdeni sem tudtam tőle nyugodtan, mert mindig akkor jött be a fürdőbe, hiába mondtam, hogy ne tegye.

Szóval, ha a fiadat zavarja, akkor te se erőltess semmi ilyesmit!

2011. febr. 6. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/51 anonim ***** válasza:
81%
Es ha esetleg a hulye gyereknek van tetovalasa vagy piercingje, mit tud csinalni anyja? Egy kicsit tul keso mar.
2011. febr. 6. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!