Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ciki helyzet irtóra. Ti mit...

Ciki helyzet irtóra. Ti mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés
Van egy barátnőm, aki megismerkedett egy 40es sráccal. A barátnőm egyre csalódottabb, mert úgy érzi, hogy a srác nem gondolja komolyan a kapcsolatukat. Erre ráerősített az az email, amit egyik nap kaptam tőle, hogy tkp. (tulajdonképpen) én kellenék, én tetszem neki.
2011. ápr. 23. 20:57
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
mármint a srác környékezett meg ezzel az emaillel. 35/N
2011. ápr. 23. 20:58
 2/12 anonim ***** válasza:
33%
Ha tetszik a pasas, akkor kérd fel, hogy előbb számolja fel a kapcsolatát és utána menj bármibe is bele. Ha nem tetszik, akkor meg közöld azt vele.
2011. ápr. 23. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Rázd le a srácot!

És szólj a barátnődnek is hogy tulajdonképpen milyen is az Ő "lovagja"!

2011. ápr. 23. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Szerintem ezt mond el a barátnődnek.. Egyébként, neked bejön ez a pasi? Mert ha igen, az akkor lehet, hogy a barátságotokat megmérgezheti.


Egyszer az egyik bnőm megkörnyékezte a férjemet. Azt hittem az agyam dobom el. Azóta nem is beszélünk a csajjal. Persze ez azért egy kicsit más :)

üdv. 24/N

2011. ápr. 23. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
nem rossz a srác, de emiatt a megnyilvánulása miatt nem szimpatikus már. Valószínű, beszélnem kell erről a barátnőmmel.
2011. ápr. 23. 21:05
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Te hogy érzed, tudnál valamit is kezdeni a pasassal? Érdekelne?

Ha nem, akkor ezt mondd meg neki, és beszélj a barátnőddel, hogy tisztán lásson..

(Csak nekem volt furcsa, hogy ez a kérdés 35-40 éves emberekről szól, és mégis olyan érzésem volt, mintha tinikről lenne egy tinitől?)

28N

2011. ápr. 23. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Szerintem is mond el a barátnődnek. Mert pl azt is kinézem pár emberből (nem ismerem a barátnődet...) hogy esetleg együtt írja a 40 körüli férfival, hogy ezzel téged tegyen úgymond próbára. Fontos barátságot vesztenél el, szólj neki!
2011. ápr. 23. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
nem gondolom, hogy egy ilyen téma korfüggő lenne
2011. ápr. 23. 21:06
 9/12 A kérdező kommentje:
21.06 Mondasz valamit :) köszi
2011. ápr. 23. 21:07
 10/12 anonim ***** válasza:

hát ha engem így tesztelgetne a barátnőm, akkor elég pipa lennék rá. 35 éves a kérdező, gondolom nem fél éve ismerik egymást... Én 6 év barátság után is vízbe fojtanám a a barátnőm ha ilyennel próbálkozna.

De a lényeg, hogy mindenképp szólj neki, mert ne vesztegesse az idejét egy ilyen baromra. Nem hinném, hogy lenne néhány fölös éve erre ennyi idősen.

L/20

2011. ápr. 23. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!