Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek hogy jönne ki ez...

Szerintetek hogy jönne ki ez a helyzet? Ciki lenne vagy épp ellenkezőleg?

Figyelt kérdés
A lány 20 éves,a fiú 17 éves és tetszenek egymásnak. A lány dolgozik,a fiú még természetesen tanul. A srác hihetetlenül vagány,nagy dumás,szexi,magyarul a lányok kedvence. A lány sem közömbös a pasik számára. Ha kialakulna köztük valami szerintetek mi lenne belőle? Nagyon ciki lenne ez a helyzet? Ne nézzetek hülyének,de nagyon érdekelnek a válaszok.
2011. aug. 30. 16:09
 1/5 anonim válasza:

Hat figyelj szerintem az a 3 ev nem olyan sok,ha a fiun nem latszik hogy meg 17,es illik hozza es elsosorban szeretik egymast,akkor jo


ha meg nem dicsekednek a korukkal,akkor meg...es nem kell mindenkinek a velemenyere adni ha szeretik egymast,de ha pl a csaj ad a johirere es a srac tenyleg "fiatalnak" nez ki az mar mas teszta,........de rollad van szo?

2011. aug. 30. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szerintem nem ciki, ilyenkor, ha ennyire bejöttök egymásnak, nem a másik véleménye a mérvadó!

Én úgy lennék vele, hogy egy próbát megér! De, ha gyerekes lenne vagy nem lenne közös témánk, akkor hanyagolnám a "szerelmi" kérdést, csak barátként kezelném!

2011. aug. 30. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Nem tartom cikinek, a nővérem járt/jár hasonló cipőben, amikor ő 19 éves volt, a srác aki tetszett neki 16. Igaz ők egy gimibe jártak, csak a nővérem nyelvi tagozatos volt, így 5 éves volt neki a suli, mikor végzős volt a nővérem akkor jöttek össze( srác akkor volt tizedikes) Először ők is féltek, hogy mit fognak szólni mások, de mindenki elfogadta őket, a srác érettebb volt a koránál, simán kinézett 18-19-nek, nem volt ebből probléma:)

2011. szept. 1. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Itt ami visszaüthet szerintem az az, hogy a menő srác az menni fog, mert ugye előtte nem lesz nagy akadály kiélni az élet nagy örömeit azzal a fűvel és azzal a fával amelyik jobb neki mint a másik. Persze bármi lehet még a halálig tartó nagybetűs szerelmen túl is, de manapság aki menőnek számít az nem a hosszútávú kapcsolatokban gondolkodik, pláne nem 17 évesen. A 3 év korkülönbség meg igazán semmi.
2011. szept. 1. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem gáz. Főleg ha kölcsönös a szimpátia.
2011. szept. 1. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!