Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az ciki, ha fiu létemre sírok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az ciki, ha fiu létemre sírok (nem gyakran, csak ha olyan helyzet adódik, haláleset meg ilyenek)?

Figyelt kérdés
Sokan mondják, hogy ez lúzerség. Hát nem tudom, azért nem tartom magam annak igy sem, hogy néha, ritkán ilyen is megesik. Egy barátomat veszítettem el 4 éve, amikor megmondták, aztán nem érdekelt az se, hogy ki bámul, ki mit gondol, semmi..
2011. júl. 12. 22:39
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
66%

öh

már miért lenne baj? amíg nem sírsz mindenen teljesen ok

nem tudom miért van manapság belenevelve a férfiakba hogy nem szabad sírniuk mert az lányos dolog ... hülyeség

2011. júl. 12. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Nem lúzerség sírni ha valaki fontosat veszítettél el, sőt...


19/F

2011. júl. 12. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
53%
Pl. Forrest Gumpon is sírtam... és?
2011. júl. 12. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
53%
Az lenne a "ciki", ha soha nem sírnál!
2011. júl. 12. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Egyetértek...
2011. júl. 12. 22:45
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem ciki.
2011. júl. 12. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 napietus ***** válasza:
a férjem abszolút nem lúzer, de pl. az apósom temetésén könnyezett ő is. apám is igencsak nyeldeste a könnyeit az én esküvőmön. tehát vannak helyzetek, amikor normális.
2011. júl. 12. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Halálesetnél természetes dolog!!! Ember vagy. Ne azt nézd, hogy fiú, vagy lány vagy, hanem azt, hogy ember. Neked is vannak érzéseid. Meghalt egy barátod, és ez szomorú. Aki azt mondja, hogy lúzerség, és pl. meghal az anyja, fogadok, hogy ő is sír... (Az lenne a lúzerség, hogy ha beszólnak neked, és azon sírsz; de egy haláleset miatt nem az!)
2011. júl. 12. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim válasza:
66%

Szerintem így látszik hogy van szived :)

15/L

2011. júl. 12. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem ciki, jó, ha egy fiú tud sírni. Olyankor olyan jó átölelni őket. :)
2011. júl. 12. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!