Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Együtt élek a párommal és az...

Együtt élek a párommal és az ő előző házasságól született fiával! Van valaki ilyen helyzetben? Csak kíváncsi lennék ti, hogy élitek meg?

Figyelt kérdés
2009. márc. 5. 15:50
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
78%
Férfi vagy vagy nő? Ez fontos... Nekem volt nevelőapám, így ha férfi vagy, akkor tudok mondani egykét dolgot...
2009. márc. 5. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Nő vagyok!
2009. márc. 5. 16:17
 3/17 anonim ***** válasza:
64%
Uh... Igazából szerintem ez nagyon függ ettől... Mármint hogy férfi vagy nő vagy e... S így nem tudom mennyit tudnék ebben segíteni... Nálunk fordítva volt... :(
2009. márc. 5. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
76%

igen mi is igy vagyunk csak en vagyok a fiu(24) :D s van egy noverem (28) es egy mostoha hugom (18) de nagyon utaljuk a not nem fogadjuk el soha mostohanak


lehet le pontozni

2009. márc. 5. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

Nem könnyen megoldható feladat,

de nem is lehetetlen,

hosszú távon előfordult nálam is 1-2 hiba, de végül is a szeretet mindent megoldott.)

2009. márc. 5. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim válasza:
100%

Hány éves a fiú?

Nem éppen kamaszodik?

2009. márc. 5. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
93%

Kedves 16:36-os válaszoló!

Leírnád bővebben, hogy mégis miért? Mert ez így nem egészen érthető...


Nálunk anyukámék is átélték ezt, mind a ketten hoztak gyerkőcöt a családba, anyukám gyerekei elfogadták apukámat, apukám gyerekei soha nem fogadták el anyut. Ebből mindig voltak nézeteltérések, és persze én voltam a tesóimnál a bűnbak a válás miatt (egyébként anyukámnak sem, nekem sem volt közöm a váláshoz), de hát valakit okolni kell.


Tanácsolom, hogy mindenképpen próbáljatok kompromisszumot kötni félreértések, viták esetén, mert ilyen kényes szituációban csak ezek jelentenek megoldást. És ne próbálj az anyukája lenni, inkább eleinte a barátja. Azt senki sem szereti, ha a mostoha mamapótló akar lenni. Nem csak kínos helyzeteket szülhet, hanem nagy családi botrányokat.

2009. márc. 5. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
93%

17:37 -nek

azert nem mert amiatt a no miatt valtak el a szuleim es a torvenyszek apumnak itelt (meg mi sem tudjuk h miert) es amikor oda mentunk apum lakasara akkor el akart kergetni meg akkor 10 eves voltam s azota utalom ot de nagyon s nem is vagyunk jo viszontban azota sem.

2009. márc. 5. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
95%
Katasztrófálisan... Attól tartok a kapcsolatunk is rá fog menni, ha nem lenne közös gyerekünk, már kilêptem volna!!! Saját tapasztalatom -tudom, hogy nem mindenkinél igaz,de nálunk igen -, hogy akinek két családja van, annak egy sincs! Bárcsak visszamehetnék az időben a megismerkedésünkig a párommal! Messzire elrohannék!
2009. márc. 5. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
83%
Le a kalappal előtted. Én képtelen lennék más gyerekével együtt élni. Sajnos bármennyire is szeretnék valakit, ha megtudnám, hogy gyereke van lezárnám vele a kapcsolatot. Tudom, hogy nem tudnám szeretni a gyerekét, az meg nem lenne fair, hogy egy ártatlan gyereket tönkre tegyek.
2009. márc. 6. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!