Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nekem van még értelme tovább...

Nekem van még értelme tovább élnem?

Figyelt kérdés

nincsenek barátaim

senki se szeret

vannak bizonyos betegségeim, és testvéremnek is

tesómon kívül csak apám van, de ő sosem törődött velünk

Általánosban kiközösítettek minket, és később se lettek barátaink...sokat bántottak az emberek, meg ilyenek

nem nézek ki jól, nincs önbizalmam, depressziós vagyok, letört. Meg sem merek szólalni, nem igazán tudok beszélgetni senkivel sem.


2011. ápr. 23. 23:41
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Elhiszem, tudom, hogy miről beszélsz, de nem szabad feladni sohasem! én is nagyon hasonlo cipőben vagyok de muszály kitartanod, nem szabad feladni! nekem sincsenek sajnos barátaim..:(én is ki voltam közösitve az általánosban, a középsulibanmeg olyan szar osztályom volt, hogy mindenki kidumált minenkit,átlagba bántottak engem is! betegségem nekem nincs, de neked mi a bajod?mi a betegséged? gyogyithato? találj magadnak célokat, tüzd ki őket és ösztönözzenek, probálj örülni annak ami téged boldoggá tesz, csinálj olyan dolgokat amikben örömödet leled! NEM SZABAD ÖNGYILKOSNAK LENNED! téged is a JOISTEN arra teremtett, hogy éllj értékes vagy,csak találd meg magad, merj beszélgetni, ha bántnak szollj vissza ne hagyd magad kérlek!!!!!!!!!!
2011. ápr. 23. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
JA és FEL A FEJJEL!!!!!!
2011. ápr. 23. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Mi érdekel az iskolában vagy a munkában? Hol szoktál emberekkel találkozni?
2011. ápr. 23. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Persze, ez nem is kérdés.


Mindenkinek vannak problémái, ilyen külső okok miatt nem szabad elhagynod magad. Ha meg se mersz szólalni, vagy bezárkódol, azzal még jobban rontod csak a helyzetet.


De más nem tud neked célokat adni, csak te tudod összeszedni magad. Biztos vagyok benne, hogy van egy csomó jó dolog és lehetőség előtted az életben, amit kár lenne kihagyni.

2011. ápr. 23. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
2011. ápr. 23. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

gyerekkorodban nem volt aki szeressen téged, de mostmár nem vagy gyerek és tudod hogy magad irányitod az életed! ugye tudod?!

keress valami nemes célt pl jelentkezz önkéntesnek ha teheted, gondoltál már arra hogy az önsajnálat helyett segíts azoknak akik hasonló helyzetben vannak? mutasd ki a szereteted légy mosolygós és együttérző, tudom hogy sokszor kib...tt nehéz ez de menni fog ha akarod, sokan vannak még ilyen helyzetben mint te pl kersd őket és segíts nekik, meglátod í segítesz majd magadon is

minden jót

2011. ápr. 23. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Nekem sincsenek igaz barátaim, akikkel mindent megbeszélnék

Engem sem szeretett senki sem, a fiúk sem közelítenek meg

Apával nekem sem túl jó a kapcsolatom, testvéremmel sem

Középsuliban szinte mindenki átnézett rajtam, pár kivételével, de ő közülök sem akartak velem barátkozni, csak egy, de az is elhagyott

Én sem nézek ki túl jól, átlagos vagyok teljesen, szűk szavú és visszahúzódó félénk. Letört vagyok én is szinte mindig.

De tudom, hogy ha akarnék akkor tudnék mindenen! változtatni. Ez csak akarás és hit kérdése. Higyj abban, hogy megtudsz változni.

Nézd meg a Bakancslista c. filmet, tanulságos!

2011. ápr. 23. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Tudod,nem jó érzés ilyen kérdéseket olvasni!

Hogy van-e értelme még élned?!


IGEN!Hogy miért?!


Mert lehetnek betegségeid,lehetsz magányos,lehetsz ezmiatt szomorú,aki úgy érzi magát mintha a világ kirekesztené,és egyes-egyedül lenne,de akkor is egy dologra kell mindig gondolnod...


Van egy életed,és itt az egyen van a hangsúly,nem kapod meg újra.

És ahogy te is mondtad van egy testvéred,akit nagy valószinüséggel szeretsz,és ő is szeret Téged.És ahogy mondtad apukád nem törődik foglalkozik veletek,ha a testvéredet itthagyod egyedül a világon,akkor téged is elveszit,és ő sem támaszkodhat soha többé senkire.


Hogy senki sem szeret?!Ilyet ne állits!Biztos van aki szeret téged,a testvéred biztosan.

A legfontosabb,a mai világban élő gyerekek,és emberek 80%-ka önző,és egoista.Ne akarj hozzájuk hasonlitani,és ne akard a barátságukat,mert sosem fognak téged úgy elfogadni ahogy kinézel,vagy beszélsz,eddig sem tették,ezért ne is vágyj rájuk.Majd lesz olyan aki olyannak fog elfogadni,és úgy fog szeretni ahogy vagy.Senki sem marad örökre magányos,csak akkor ha tudatosan erre dolgozik.Ne tedd légy nyitott.


Nem tudsz beszélgetni senkivel?!Hiszen itt is feltetted ezt a kérdést,és nézd csak válaszoltam...:-)

Akkor mi most beszélgetünk.


Ide irj nekem levelet,és nagyon szivesen beszélgetek Veled bármikor!Pheunix2323@freemail.hu

2011. ápr. 24. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Ugyan már!


Le merném fogadni, hogy neked sem adtak az életben semmit sem ingyen! Nemde?

Te meg csak úgy odadobnád az életedet a sorsnak?! Ennyire könnyen feladod?


Keress valamilyen elfoglaltságot, hobbit, menj el egy edzőterembe, menj táncolni, vagy gyöngyözni. Vannak fiataloknak szánt ilyen jellegű klubbok/tanfolyamok is.

2011. ápr. 24. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

És annak mi értelme lenne, ha meghalnál?

Már csak azért is élj túl mindenkit, aki valaha megbántott!

2011. ápr. 24. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!