Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Nem tudom, hogyan...

Mit tegyek? Nem tudom, hogyan tovább, van-e értelme szeretősdit játszani.

Figyelt kérdés
Nekem mindegy, hogy elítéltek-e, ezen már régen túlléptem, lány vagyok és lányokat szeretem. Nagyon szeretek egy nőt, akinek van egy férje és 2 gyereke. Egyébként annyi idős, mint én. Ő is szeret vagy szeretett, már nem tudom, 4 hónapja tart ez az egész és most vagyunk mélyponton. Nagyon szemétnek érzem magam azért, amit csinálok, de nekem őszinték az érzéseim és nem tudok ellenük tenni, ő meg mindenhogy védekezik az ellen, hogy feltétel nélkül szeressen. Nem akarom, hogy elhagyja a gyerekeit vagy bármi, mert elég kicsik még, de nekem ez így nagyon rossz. 2 éve ismerem, mert egy helyen dolgoztunk, de amíg a kisebbik gyereke meg nem született, nem tettem semmit, meg sokáig utána sem, közben volt egy barátnőm is. De már nem bírtam, mindig csak rá gondoltam, nagyon nagyon szeretem. Mostanában csak hetente egyszer találkozunk és én azt akarom, hogy mindig velem legyen, tudom hogy ez nem lehet, mert ő nem olyan, mint én, vannak kötelességei, de nem sokáig bírom ezt. Azt mondja, hogy ha nem lenne férje, velem lenne, így pedig csak szórakozik velem vagy nem tudom. Meddig csinálhatjuk még ezt? Már tönkremegyek idegileg, nem tudok semmire koncentrálni, mindent elcseszek, nincs munkám, mert az állásinterjúkon is szar vagyok, közben már szinte a számláimat is alig tudom fizetni, teljesen felemészt, mindig azon agyalok, hogy mi lesz, mikor fogja azt mondani, hogy nem jön többet. Még sosem mentem bele ilyesmibe és a legszánalmasabb, hogy az első 3 hónapban egy cseppnyi lelkiismeretfurdalásom sem volt. Élvezzem azt az időt, amit együtt töltünk és ne gondoljak arra, hogy mi lesz majd vagy mi mást tegyek? Köszi annak, aki elolvassa.
2011. febr. 25. 23:19
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
87%
Nem is a szeretősdi a baj, hanem hogy tönkremész, mert sosem lesz teljesen a tied. Szerintem próbáld meg elfelejteni őt.
2011. febr. 25. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
85%

Szeretosdit jatszani sosem eri meg. Most mit varsz tole, komolyan? Kinek lesz ez hosszutavon jo? Te ures leszel, ott allsz majd egyedul, a csalados no meg tonkremegy meg a csaladja is.


Jobb lenne, ha most hagynatok abba, mert kesobb meg nehezebb lesz es meg tobb fajdalommal fog jarni. Szerintem o nem tudja, hogy mit akar illetve elvezi ezt a helyzetet...marmint, hogy ketgyerekes nokent tetszik neked meg valtozatossag miatt. Ot igazan elitelem, hisz o csalja a ferjet, nem te fogadtal orok huseget a ferjenek es az sem erdekli, hogy mi van a gyerekeivel.


Vannak dolgok, amik egyszeruen nem jonnek ossze az eletben...ez egy ilyen es ne szomorkodj, mert amikor ilyen helyzetben van az ember, nem lat belole kiutat, de valojaban ez egy jelzes, hogy ez nem a te utad, lesz ennel sokkal megfelelobb is szamodra, aki feltetel nelkul tud szeretni. Volt nekem is 2 ismerosom, akik feladtak a csaladjukat leszbi kapcsolatert...mentek vissza a ferjukhoz, gyerekeikhez par honap mulva.


Ez reszerol egy szeszely.

2011. febr. 25. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
85%

Azért ez nagyon nem "szép", hogy húzza az agyadat. "ha nem lenne férje, veled lenne" Pff.. legalább ne hitegetne ilyen baromságokkal, ha úgyse adja oda magát teljesen, legalább lenne benne annyi, hogy elenged, és terel afelé, hogy ez úgysem fog menni, mert ott a férje meg a gyerekek.

Gondolj arra, hogy mit tesz veled ez a nő! Ha igazán szeretne nem bánna így veled. Szerintem is próbálj túl lépni rajta!

2011. febr. 25. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
89%

Igen, szerintem is jobb lenne mást találni, nem könnyű ez a szerelemben senkinek. Egyébként lehet ő még rosszabbul érzi nálad magát, mert neki már a családja ott van az nagy súly ám. Két életet élni micsoda stressz lehet.

Szerintem nyugodj le, biztos van más akire rátalálhatsz, ha kinyitod a szemed, vagy rádtalál valaki, ha engeded magad. Én lebeszélnélek erről a kapcsolatról mindkettőtök idegrendszere érdekében.

2011. febr. 25. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
92%
Voltam ilyen helyzetben, csak pasival. Őszinte leszek. Itt most nem számít, hogy nő-nő, nő-férfi viszony. Az számít, hogy nem független. Rettentő sok szál köti a másik életéhez: a gyerekei, a társadalmi előítéletek, váláskor anyagiak. Neki ez így kényelmes. Tőled megkapja, amit otthon nem. Hiába nő, akkor is olyan jelen helyzetben, mint egy pasi. Kiélvezi a tiltott gyümölcsöt, és kész. Tudod, én akkor rájöttem egy nagy igazságra. Ha valaki szerelmes, akkor nem törődik semmivel és senkivel, nincs tekintettel semmire és senkire, mert szerelmes, nem tud gondolkodni, az érzései vezérlik, és ha így van, bárki, gondolkodás nélkül kilép egy házasságból, méghozzá úgy, hogy csak úgy porzik utána az út... Sajnálom, de szerintem ez a helyzet. Én is elveszítettem a munkámat miatta, mert én is mindig mindent elcsesztem, csak rá tudtam gondolni. Szenvedtem, de iszonyúan. Mikor végül eldőlt, hogy széna vagy szalma, megkönnyebbültem. Beledöglöttem, idegösszeomlást kaptam, de legalább nem gyötrődtem kétségek között.
2011. febr. 25. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
26%
Nem tudom, de hogy a nőtől elvetetném a két gyerekét az biztos.
2011. febr. 26. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
25%

Én úgy gondolom, Neked mindez nem éri meg, a barátnőd mindezt nem gondolja komolyan, nem tudja meglépni azt, hogy tartósan és kizárólag egy leszbikus kapcsolatban éljen. Higgy nekem, nekem is volt egy (több...) leszbikus kapcsolatom, és hosszútávon én se voltam erre képes. Jelenlegi partnerem férfi, szerelmes is vagyok belé, de a lelkiismeretfurdalás sose fog elmúlni, pedig fele ilyen szemét se voltam.

Akivel - még régen - képes lettem volna minden komolyra, az meg velem volt ilyen hárító, ha komolyra fordult a dolog :) Úgyhogy ismerem a Te oldaladat is. Ez a nő, mint olyan sokan, csak ki akarja próbálni, kíváncsi, ennyi. Oké, hogy tart egy ideje, de gondolom neki ez így kényelmes, és nem akar változtatni - a Te érzéseid se érdekelhetik különösebben.

Esetemben egész másképp történt. De azt akkor is látom, hogy ez a nő nem vesz Téged komolyan, és valószínűleg soha nem is fog.

Nem hiszem (a leírtak alapján), hogy el fog válni érted, és felvállal, illetve Te leszel az egyetlen partnere, és majd összeköltöztök.

"ha nem lenne férje, velem lenne" ez elég szar szöveg, már bocs. Manapság már ha nagyon muszáj, megoldható, hogy ne legyen férje, ha nem akarja. Úgyhogy vagy gyáva, vagy - ezzel is számolnod kell! - valamilyen szinten szereti még a férjét. Gondolj bele, valószínűleg vele is dug. (HOgy bírod, komolyan? :( )

És persze az is benne lehet, hogy nem akar leszbikus lenni. Ő biszex, van választási lehetősége.

Szerintem állítsd válaszút elé, de számolj azzal, hogy nem Te fogsz nyerni. Én elengedném a helyedben, és keresnék egy nem biszexuális, hanem full leszbikus csajt.

30/N/bi

2011. febr. 26. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
90%

Mind a ketten iszonyű nehéz helyzetben vagytok.Te mindazért,amit leírtál.Érthetőek a reakcióid,és,h mostmár kétségek gyötörnek a másik érzéseit illetően.

Én nem feltételezem,h csak játszott veled,és azt biztosan tudom,h ő ezerszer nehezebb helyzetben van mint te.A család,a gyerekei, a válás,az anyagiak,az előitéletek,a félelem,h elveszítheti a gyerekeit,az egész életét.Te már évek őta elfogattad,és elfogattattad magad,de ő ,talán most fedez fel magában egy új ént.Ehhze az emúlt 4 hónap nagyon kevés.Elköveted azt a hibát,amit a "szeretők" nagy része.Türelmetlen vagy.Ebból minden "családosnak" kijut otthon,nem kell,h még attól is ezt kapja,akinél a boldogságot keresi.(És most csak azokról beszélek,aki valóban a boldogságot keresik,és vele gyütt a kiutat egy r,rossz kapcsolatból,és nem azokról,akik a kalandokra hajtanak!!!!...mert van ilyen,ezt tapasztalat.)

Neked erősítened kellene őt,nem elbizonytalanítani.4 hónap után-,és meg be haragudj,azért amit írok,mert nincs bennem rosszindulat-,de nincsenek jogaid bármit is kérni tőle.A soraidból azt vettem ki,h neki ez az első kapcsolata azonos neművel.Ez hatalmas váltás lehet neki.Mi van,ha elbizonytalanodott?Ha megijedt?Ki ítélheti el ezért?Neked könnyen ment elfogadni önmagad?Ráadásul nem független.És ha olyan tipus,akinek a családja boldogsága előbbre való a sajátjánál?Ezért el lehet ítélni?

Arról nem írtál,h a házassága mennyire rossz?

Ahogy én látom,ha meg akarod tartani,akkor sokkal türelmesebbnek kellene lenned,és nagyon védeni ezt a kapcsolatot.Még nagyon sok időt kell adnod neki,és beírni azzal,amit nyújtani tud.Ebbe a felemás helyzetben kell megtalálnod neked is önmagad.Mit tudsz majd nyújtani neki,ha tönkreméssz...idegileg,anyagilag...2 gyerekről kell majd gondoskodnotok...erre gondoltál?Lehet,h neked sem ártana kicsit átgondolni a dolgokat,kis időt kérni.

Próbálj kicsit lenyugodni.A dolgok ritkán fekete-fehérek.Nagyon szurkolok neked,,h a legjobb döntéseket tudd meghozni.Azt ne felejtsd el,h mindenkinek a saját boldogságát kell megtalálni,és csak azután tud azt nyújtani másoknak.

Mostmár abbahagyom,kicsit elöntötték az agyam az emlékek. :( :( :(

30/N

2011. febr. 26. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
bocs..."elfogadtad,elfogadtattad"...és az ezer apróért... :S
2011. febr. 26. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
Szerintem ne akard befejezni a kapcsolatot, mert nagyon jó úton vagy ahhoz az állapothoz, amikor a szenvedés, a kínlódás elér egy olyan pontot, ahonnan törvény-szerűen megújhodva fogsz "visszatérni". Szenvedd ki magad, éld meg a kín legmélyebb bugyrait, hogy megszabadulj tőle.
2011. febr. 26. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!