Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Igazuk van vagy csak én...

Igazuk van vagy csak én találom ezt 'igazságtalanságnak'?

Figyelt kérdés
Nemrég anyukám megígérte hogy ha barátnőm akar lejöhet hozzánk(másik városban lakik)apa is azt mondta rá oké rendben.(tudni kell hogy panel házba launk).ma reggel felhvíott barátnőm hogy lejönne szerdától-péntekig.Mondtam anyáéknak és most meg kivannak akadva hogy hogy gondolom hogy csak úgy lejön barátnőm.?Ki vagyok burolva mert barátnőmnek egyszer már mondtuk ha úgyvan jöjjön el.Mostmeg közöljem vele hogy hát bocs mégse számíts rám.:/
2011. ápr. 24. 08:02
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
14/Lány
2011. ápr. 24. 08:03
 2/11 anonim ***** válasza:
55%

Nekem is ilyen az anyám :D Megigér valamit aztán cseszi megcsinálni.


Nem akarlak "lázadásra" buzdítani de sztem hivd el úgy hogy nemtudnak róla,és mikor megjön mond a képükben hogy ezvan szorri,eljött,megigértétek.


13/F

2011. ápr. 24. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
50%
Nálam detto. 14L vok, ilyen az anyám, csak annyi +szal, hogy képes lenne visszaküldeni is a másik városba, ha olyan napja van :S
2011. ápr. 24. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
55%
igazságtalannak tartom,de ültesd le őket és mivel ugyis ők a "fönökök"igy ha nem engedik el kell fogadnod,viszont magyarázatot kérhetsz,legalább mondják el hogy miért gondolták meg magukat
2011. ápr. 24. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Biztos, hogy azt is említetted előre a szüleidnek, hogy több napra akar elmenni hozzátok? Mert azért nem mindegy, hogy elmegy hozzád egy délutánra, vagy több napot töltene ott...
2011. ápr. 24. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
62%

"lázadj!" (nyugodt hangon, viselkedéssel)


Mondd el hogy te igenis emlékszel arra amikor ilyen kijelentést tett. Mondd el azt is, hogy ennek fényében cselekedtél, tehát csak tartottad magadat a megbeszéltekhez. Továbbá fejtsd ki azt is, hogy ha ennyire tartják magukat a szavukhoz, akkor az a jövőben számodra semmit sem fog érni, és hiába beszéltek meg valamit vagy ezerszer, TE (nyomd meg jól) sem fogod azokhoz tartani majd magadat...


Illetve, mondd meg anyudnak, hogy hívja fel a barátnődet és akkor beszélje meg vele, mert TE NEM FOGSZ SE_GGET CSINÁLNI A SZÁDBÓL.

2011. ápr. 24. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
85%

Emlékeztesd őket arra, hogy te már korábban megkérdezted tőlük, hogy szabad-e, és ők akkor beleegyeztek. Tényleg nem szép, amit csinálnak.

De szerintem azért úgy lett volna a legjobb, ha a meghívás előtt mégegyszer megkérdezed őket, hogy "anya, apa, akkor az jó úgy, ha az xy ekkor és ekkor itt lesz?"

Na azt viszont semmiképp ne csináld, hogy "csakazértis" meghívod a barátnődet, képzeld el, neki is milyen kellemetlen lenne, ha úgy jön ide, hogy a szüleid nem is akarják, hogy nálatok legyen.

2011. ápr. 24. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
24%

bolond. sajna ez van.

előre tudta h nemet fog mondani. max téged használt ki h mindent mgtegyél neki h eljöhessen

2011. ápr. 24. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
76%

minél agresszívebb és követelőzőbb vagy a szüleiddel, annál biztosabb, hogy nem lesz csajparti, maximum lebaszás és pofon.

próbálj meg velük normálisan beszélni, nem duzzogva.

2011. ápr. 24. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat próbáltam velük beszélni és végülis az a legnagyobb problémájuk hogy hogy tudnék megtanulni a sulira.Úgy volt pedig megbeszélve hogyha úgyvan bármikor lejöhet itt aludhat.Szóltam előpre is és megkérdeztem.Tudták hogy a barátnőm egyszer szól hogy akkor most lemehetnék ..mert..Mostmeg ráfogják a tanulásra.Számomra a következetesség hiányzik.Úgy volt hogyha jönni akar jöhet.Hova tünt az ígéret?

Kedvesen(máramennyire ilyenkor tud az ember) beszélek mert tudom hogyha durva vagyok csak balhé lenne.


Ha meg is tenném hogy lehívom a csajt szó nélkül..asszem abból annyi lenne hogy többet én NEM mennék haza saját döntésből már.Nem lenne képem úgy oda állni eléjük.

2011. ápr. 24. 09:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!