Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen jogaim vannak gyerek...

Bogárdi István kérdése:

Milyen jogaim vannak gyerek láthatással kapcsolatban válóper első tárgyalása már volt azóta nem tudok beszélni a lányommal pedig én már fizettem gyerek tartást is mit tehetek van e erre írásos dokumentum amit le tudok tölteni és hol találom?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 28. 10:26
 1/1 anonim ***** válasza:

Hogy hol van leírva, azt nem tudom, a válóper során ezt konkrétan fogjátok tisztázni. Alapból: minden második hétvégén van láthatás (ez általában szombat-vasárnap), közös megegyezés esetén esetleg már péntek estétől is elviheted a gyermeket a saját otthonodba. Ezen kívül meg kell egyezni arról is, hogy az iskolai nyári szünetben hány hétig lehet nálad.

Ne felejtsd el a válóper során ezt a kérdést tisztázni, akkor már benne lesz a határozatban ez is.

2011. ápr. 28. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!