Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Barátnőim nem akarnak velem...

Barátnőim nem akarnak velem találkozni, egyedül nem tudok mit csinálni. Tippek? .

Figyelt kérdés
Pár barátnőmet megkérdeztem, hogy elmegyünk-e városba sétálni, fagyizni vagy valami. Mindegyik lekoptatott, olyannal, hogy nem ér rá, sőt egyik kerek-perec megmondta h nem akar látni. (Tavaly még osztálytársak voltunk.) Annyira rossz, hogy a mostani osztálytársaimnak még mennyi barátnője van az osztályon kívül is, nekem meg egy se. Eddig a szünetben végig kockultam... Nem akartam, de nincs jobb dolgom. Mit tudnék egyedül csinálni? Nem akarom elcseszni az egész szünetet a géppel.
2011. ápr. 24. 10:24
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Vegyél ki egy izgalmas regényt a könyvtárból, vagy szedj le filmeket és nézd angolul vagy azon a nyelven, amit tanulsz. Az legalább hasznos.
2011. ápr. 24. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szia! Én is így vagyok vele, hogy ha valahova menni akarok megkérdezem barátnőimet de senki nem ér rá. Egyedül is lehet csinálni sok mindent: olvasni, filmet nézni, rajzolni, festeni, ha van kisállatod akkor vele játszani ,sétálni is (bár lehet nem szeretsz egyedül). Remélem azóta találtál valamit amivel lefoglaltad magad.
2011. ápr. 25. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha ez nem az első eset, akkor ők nem igazi barátok. Én a legjobb barátnőmmel sokszor összejártam, és mégis róla derült ki, hogy csak álbarát, ahol tudott, kibeszélt, hazudott. Azóta sincsenek közeli barátaim, nem igazán bízok senkiben, persze vannak, de csak haverok. Eleinte még jobban is éreztem magam így, néha még most is, de már előfordul, hogy jó lenne egy bizalmasabb barátnő, de nem megy már. Ezzel csak azt akarom mondani, hogy ismerkedj mielőbb, mert, ha hozzászoksz az egyedülléthez, nehéz lesz belőle kizökkenni.
2011. ápr. 26. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!