Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van még itt olyan anyuka aki...

Van még itt olyan anyuka aki nagyon egyedül érzi magát miota otthon van a babájával? Sajnos a barátnőimnek is családjuk van vagy dolgoznak és hát nagyon ritkán jut idejük találkozni v, én megmár lassan 2 éve ithon vagyok és egyre magányosabb vagyok!

Figyelt kérdés
Anyukám sajnos már nem él igy rá sem támaszkodhatom,a férjem egész nap dolgozik,estére fáradtés nem igazán ért meg,segiteni meg nem tud!Nagyon elhatalmasodott rajtam a magány érzése,hiába van egy gyönyörü gyerekem ha nem tudom jol érezni magam és igy neki is csak egy szomoru,és életunt anyuka jut!Már azon gondolkozom hogy elmennék dolgozni és öt bölcsibe adnámhogy ő is vidám gyerekek közt legyen és én is megtaláljam ujra önmagam,a célt az életemben és főleg hogy ujra legyenek barátaim,ismerőseim,járjak emberek közé ujra jol érezzem magam.Lehet hogy ez most sokakat megrökkent hogy miért is akarom beadni a fiam bölcsibe,de most ugy érzem ez az egyetlen ut hogy ujra helyrekerüljenek a dolgok bennem.A másik gond ugye hogy a bölcsikben sem tolong a hely,és már rég be kellet volna iratnom ha azt szeretném hogy mehessen,de ugye nem igy terveztük.A munkahelyem ahonnan eljöttem szülni,nem szivesen mennék igy még egy uj munkahelyet is kéne néznem,de nem tudom ez -e a jo megoldás?Van itt másis aki hasonlo érzésekkel küzd?
2010. febr. 9. 12:52
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
88%

Jarj el baba-mama klubba,vagy menjetek jatszoterre ahol megismerkedhettek gyerekekkel meg anyukakkal.Probalj kisgyerekes anyukakat keresni es veluk baratkozni.

En is ugyanebbe a helyzetbe voltam.Varos mellett lakunk,csak egy kocsink van,ugyhogy en meg setalni se tudtam vele menni csak ide a faluba ahol senkit nem ismerek es kisgyerekes anyukak sincsenek.

De most baba-mam klubba jarok es felvettem a kapcsolatot olyan regi baratnokkel meg volt osztalytarsakkl akikenek kisgyerekuk van na meg a baratnom nemsokara kell szuljon es ok is ide koltoznek velunk szembe.

Ugyhogy most jobb es meg jobb lesz,remelem.

2010. febr. 9. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
88%
Ugyan így vagyok én is pedig még csak 9 hónapja vagyok itthon. Ez a rossz idő meg csak rátesz egy lapáttal.... ilyenkor nem tudok lemenni a picivel játszótérre meg ilyenek. Szörnyű ez a bezártság.
2010. febr. 9. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
88%

szia !!

nem vagy egyedül :)

sajna én is így vagyok ezzel. főleg hogy most elég rossz idő van. már nagyon várom hogy tavasz legyen vagy legalább ne legyenek mínuszok és lehessen normálisan közlekedni a babakocsival.

kisfiam 14 hós.

a barátnőim közül az utóbbi két évben mindenki elköltözött.

hárman angliába mentek és kettőnek ott született gyereke.

más olaszországba, meg pestre :(

vagy pedig sokat dolgoznak.

én év végén mennék vissza dolgozni persze ha lesz hova.

remélem játszótéren majd tudok ismerkedni.

pár hónapja is lent voltam hintázni a kisfiammal. volt ott mellettünk egy anyuka de hát két szót is alig tudtam kihúzni belőle :( nem volt egy beszédes típus.

te merre laksz?

2010. febr. 9. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Pécsi vagyok!
2010. febr. 9. 16:50
 5/13 anonim ***** válasza:
88%

16:08-as vagyok

az egy kicsit messze van:) én fehérvári vagyok

2010. febr. 9. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
78%

Szia.én is ebben a cipöben járok:(bár mi külföldön élünk,és néha járok dolgozni is,de nem sokat sajnos.mi is egész nap itthon vagyunk,itt most jelenleg -5fok van és szakad a hó,és ilyenkor a játszótér is kilöve..remélem hamar tavasz lessz,és legalább sétálni tudunk majd.

ha te ugy érzed hogy szeretnél dolgozni,tedd meg.a magad és a baba érdekében is.sok sikert hozzá

(Zsoka)

2010. febr. 11. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
88%

Pecsett rengeteg kisgyermekes csalad el! En is pecsi vagyok, de mar regota nem ott elek, viszont rengetek volt iskolatarsamnak van pici gyereke, es rengetegen vannak meg Pecsett. Nem vagy az iwiw-en? ott megtalalnad az ismerosoket gyerekekkel.

En kulfoldon elek, a ferjemen kivul senkit nem ismertem itt a varosban, a kollegaim meg mind ven, befordult, baratsagtalan emberek. De amiota varandos voltam, jartam szulesfelkeszitesre, amikor a gyerek megszuletett jartam, baba-mama klubba, az ott megismert anyukakkal rendszeresen talalkozgattunk, egyutt mentunk setalni... A rossz ido nem kifogas, mert a gyereket fel lehet melegen oltoztetni, en is fel tudok jol oltozni, a babakocsira lehet esovedot tenni. Rengeteg uj ismerost szereztem. Nem kotottem eletreszolo baratsagokat, de arra teljesen jo, hogy ne uljek otthon egyedul.

Ne add fel!

2010. febr. 11. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Tudsz küldeni iwiwes meghivót?Köszi!
2010. febr. 11. 10:10
 9/13 anonim ***** válasza:
64%
igen,ismerős az érzés,..nekem mégcsak fél éves a babám,de vannak depis napjaim..utálom a társadalomnak ezt a betokosult nézetét,hogy milyen jó neked hogy otthon vagy...az első babámnál is szenvedtem otthon a bezártságtól,mert télen nem tudsz annyit csavarogni ,nyáron biztos jobb lesz,de az csak 3 hónap...társasághiányom van,..játszótér,van mikor az rosszabb,mert ilyen okostóni anyukák traktálnak a hülye dumájukkal,ami nem űdítő hanem bosszantó...mikor dolgoztam akkor voltam boldog...most máshogy vagyok boldog..de már készülök lélekben hogy majd megint dolgozni fogok,csak akkor meg majd a gyerek sír értem,mert mindig velem van...
2010. febr. 11. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
76%
Nálam ez csak átmeneti állapot volt. Szerencsére túltettem magamat rajta. Kimegyünk sétálni, van hogy egy árva lélek sincs az utcán, de van amikor az összes szomszáddal összefutunk. A séta sokat segít.
2010. febr. 11. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!