Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Több mint egy hete szakítottam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Több mint egy hete szakítottam a pasimmal, több mint 2 év után. Nagyon féltem a szakítástól, de így egyedül jobb: nincs aki korlátoz. Ő nem bír elengedni, sokat hív, és folyton találkozni akar. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Nem jönnék vele újra össze, már elmúlt a szerelem, a szex nagyon nagyon jó volt vele, de az kevés. Minden ellenünk volt, amíg együtt voltunk, főleg anyám. Nagyon szerettem, és rengeteg jót kaptam tőle. Szemétnek érzem magam emiatt, pedig a sok jó mellett rengeteget hazudott, mindenben korlátozott és elég sokszor lehúzott.
2010. júl. 5. 16:02
 1/5 anonim ***** válasza:

Hát, azok alapján amiket leírtál ("rengeteget hazudott, mindenben korlátozott és elég sokszor lehúzott") nem is baj, hogy vége lett a kapcsolatotoknak.

Egyszerűen mondd meg neki, hogy nem akarsz találkozni vele, feleslegesen hívogat, ezzel nem fog elérni semmit, esetleg azt, hogy nagyon magára fog téged haragítani. Talán idővel felfogja, hogy vége, nincs tovább...

2010. júl. 5. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
egyetértek az előttem szólóval.
2010. júl. 5. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
sztem sincs értelme újra összejönni vele...majd kihever..mondd meg neki világosan akár többször is h te már nem akarsz tőle semmit..
2010. júl. 5. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha jobban érzed magad nélküle, nincs értelme visszamenni hozzá.
2010. júl. 5. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nincs értelme tovább, de így meg rosszul érzem magam, hogy miattam így ki van. :(
2010. júl. 6. 07:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!