Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mióta megszületett a gyermekem...

Mióta megszületett a gyermekem, a férjemmel alig van szexuális életünk. Mit tehetnék?

Figyelt kérdés
Fiatalok vagyunk még mindketten, én 25, Ő 27, 10 hónapos a lányunk. Eleinte nem volt idő erre, meg nem voltam olyan állapotban, de mióta már lehet, olyan unalmas vagy nem tudom. Egyrészt hetente egyszer tudunk időt szakítani erre, másrészt még olyankor sem az igazi. Ezt Ő is észrevette, látom rajta, csak nem mondja. Nem vagyok az a fajta, aki a szexuális életét tárgyalja ki, ahol csak tudja, én ezt nem szoktam szétkürtölni, most először vagyok olyan helyzetben, hogy kéne pár tanács. Hiányzik a romantika, az érzelmi túlfűtöttség, ami régen megvolt. Mit tehetnék?
2011. ápr. 24. 23:43
 1/8 anonim ***** válasza:
Detto ugyanez.Igaz a fiunk mar 11 honapos,de mar terhesseg alatt megvaltozott a kapcsolatunk.Hanyagol a ferjem,peddig nem hiztam el,most 50 kg vagyok.En sem ertem mi utott a ferjekbe,ha babat szulunk nekik ,akkor kiabrandulnak belollunk.Szerintem beselj vele ,kerdezd meg mi bantja.Es mi az amitol mas lettel a szemebe.Az nyilvanvalo hogy mar nem kivan ugy mint reg.Ha elhiztal vagy hasonlo,akkor az az oka,es kezdj el sportolni,mert ezek a ferfiak nem becsulik meg a gyermekuk anyjat.
2011. ápr. 24. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ez tévedés, a legtöbb esetben a nő nem akarja a szexet, mert egyrészt úgy érzi ő most a kicsié, a férj második helyre kerül. A második ok a hormonváltozás, ami idővel rendeződik. Az első hibába nem szabad beleesni. Ha valaki, mint én is szereti a feleségét, imádja mint gyermekei édesanyját, és ezt mindig a tudtára is adja, mert ilyenkor ez fontosabb mint valaha, a feleség is újra odaadó lesz, mint az elején. Szomorú ha valaki csak azért vett el egy nőt mert tökéletes volt az alakja. Ahol csak a külsőség számít, azt a kapcsolatot megette a fene.
2011. ápr. 24. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Amennyit híztam, azt már le is adtam, 168 centihez vagyok 52 kiló, az már csak nem sok. Nem lóg a mellem, nem lett narancsbőröm, nem vagyok holtsápadt, nem vágattam le a hajam, nem lettem pattanásos. Mindenki dicsér, hogy milyen csinos vagyok, a 20 éves öcsém haverjai azt mondják, hogy jó nő vagyok, nem tudom, mi baj van velem. Ugyanolyan vagyok, mint régen, meg is dicsér mindig, mikor megyünk valahova, hogy szép vagyok, de ha "oda" kerül a sor, akkor már minden olyan fura lesz.
2011. ápr. 25. 00:00
 4/8 anonim ***** válasza:

En az elso vagyok.

En sem valtoztam meg,inkabb elonyomre,es megis hanyagol a ferjem.Ha a ferfiak jobban tudjak ,akkor valaszoljanak ok,de en is ebben vagyok ,es ugyanugy kivanom a sexet mint reg.Szerintem is hulyeseg ha az alak miatt valtozik a ferfi igenye,mert itt olastam par ilyen dolgot.

2011. ápr. 25. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Igen, érdekes. Lehet van benne egy olyan gátlás, hogy ahonnan kijött a baba, oda kell betenni neki ami szülés előtt olyan más volt. Ne hogy ki nevess, de lehet ilyen belső visszatartó dolog is a párodban. Meg gondolj bele, azelőtt csak ő volt a porondon, most meg ott a kicsi egészen más a környezet, a légkör, a meghittség érzése. Biztos vagyok benne te sem figyelsz annyira rá, mint szülésed előtt. Kirekesztettnek érezheti magát, hiszen ő jelenleg a második helyre került, elsőre pedig a babuci.
2011. ápr. 25. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

nálunk is ez van csak az én hibámból :S

nem kívánom, este mikor végre lefektetem a 1,5 évesem egyszerűen nem vágyom a férjemre csak arra, hogy bezuhanjak az ágyba :( igaz én egyedül vagyok, segítségem nincs, férjem vendéglátózik, minden nap nagyon későn ér haza, egy héten csak egyszer látja a gyerekünket :(


egy héten egyszer kétszer azért igyekszem rá venni magam és végül nagyon jó.

tanácsot adni sajnos nem tudok :(

2011. ápr. 25. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Hát eléggé meglepődnék a férjemen, ha az tartaná vissza, hogy onnan jött ki a gyerek:D Ha ilyen jellegű problémája lenne, akkor már biztos mondta volna, legalább elviccelve. Nem arról van szó, hogy nem akarja, vagy azt érzem, undorodik, csak nem olyan jó. Pedig vele nagyon jó. Minden.
2011. ápr. 25. 00:15
 8/8 anonim ***** válasza:
Kriston tornát próbáltad már? :)
2011. ápr. 25. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!