Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Teljesen beleszerettem egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Teljesen beleszerettem egy álombeli szereplőmbe. Ez mennyire nem normális? 20L

Figyelt kérdés
2011. okt. 16. 14:48
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
64%
Nagyon. 22F
2011. okt. 16. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%

Ezt,hogy érted? :O Részletesebben.

Én múltkor azt álmodtam,hogy a középkorba egy lvag voltam és harcoltam a gonosz herceggel.

Húú olyan jó pasit mint az a gonosz herceg még életembe nem láttam.Nemhiába a képzeletem alkotta.:D

Még mindig látom magam elött az arcát, ésilyenkor úgy érzem megörülök.Ez milyen már.:D

21/l.

2011. okt. 16. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:

ma 15:03!


Milyen arca volt? Lehet, hogy az én arcom is olyan:D:D 22F

2011. okt. 16. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
szerelmem
2011. okt. 16. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
Velem is most így van :))
2011. okt. 16. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 szamóca.. ***** válasza:
100%

ezt hogy érted?

olyan már velem is volt, hogy álmodtam vmi pasiról, és mikor felébredtem "szerelmess" voltam, éreztem az érzést. de el is múlt nem sokkal rá.

ha viszont rajtaragadsz az érzésen, és sokáig úgy érzed az nem hiszem hogy jó dolog lenne, bár nem tudom mennyire normális.

2011. okt. 16. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%

Valahol olvastam, hogy az álmainkban csak olyan emberek szerepelnek, akiket mi már előzőleg láttunk. Szóval lehet, hogy nem teljesen képzeletbeli az úriember. :)

Egyébként hasonló megesett már velem is, csak hamar el is illant az érzés, mint ahogy az lenni szokott.

20/F

2011. okt. 16. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
Nem az az álombeli ember, akivel este álmodunk, hanem az álomvilágomban szereplő. Tulajdonképpen kitaláltam egy történetet magamnak, egy álmot, és ottragadtam. Tudom, nem épp normális, de egy álomvilágban élek. De abba az 'emberbe' már olyannyira beleszerettem, nem csak a történetben, hogy ebben a világban is csak róla álmodozok, és rá vágyok. Esténként mindig vele akarok álmodni. :) Ma este sikerült is, és nagyon, de nagyon jó érzés volt. A furcsa az volt, hogy az álmomban is ott volt az a megrögzött szerelem. Mindig csak a karjaiba rohantam.
2011. okt. 16. 17:15
 9/20 A kérdező kommentje:
Az életemben még biztos hogy sosem láttam. Nem felejtettem volna el sosem, az biztos. :) (Esetleg az előző életemben, de nem igazán hiszek abban.)
2011. okt. 16. 17:17
 10/20 anonim ***** válasza:
Na, de jó, ezekszerint nem csak én élek a saját kis álomvilágomba, de ebbő az "emberből" ki fogsz szeretni, ugyanolyan gyorsa, mint a hogy beleszerettél, és ez tulajdonképpen nem is szerelem, hanem egyfajta rajongás, a lényeg az, hogy el fog múlni ez az érzés főleg ha nagyon sokat gondolsz rá, saját tapasztalat ;)
2011. okt. 18. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!