Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Normális ha beleszerettem egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális ha beleszerettem egy nálam sokkal idősebb pasiba és nem tudom kiverni a fejeből?

Figyelt kérdés
Még csak 15 vagyok ő meg hm.. sokkal több. Szinte már bevallani is félek, hogy hány éves. Szóval ő 32 és reménytelenűl beleszerettem. A múltkor tök jól elbeszélgetünk de soha nem szoktunk találkozni. Meg családja is van. Szóval inkább abban kérném a segítségeteket, hogy, hogyan felejtsem el?
2010. máj. 27. 20:29
 1/7 anonim ***** válasza:
Ilyen korban igen.
2010. máj. 27. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én 19 éves csaj vagyok, és évek óta az érett férfiak vonzanak, akik 30 felett vannak...Majd az idő segít túltenni magad rajta. Egyébként nem kell tartani ettől az érzéstől. Nem lesz könnyű, de el tudod felejteni.
2010. máj. 27. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szerintem minél gyorsabban, lehet hogy 15 évesen nehéz még számodra megértened, de egy értelmes felnött férfi, akkor nem fog Veled kezdeni. Különben sem egészséges hosszútávon ilyen korkülönbség. Te se próbálkozz nála, mert lehet, hogy szex vagyvalami lenne, de nem kellene megpróbálnod egy családot szétrombolni. Kis híján az apád lehetne.
2010. máj. 27. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Ez szerintem minden fiatallal előfordul, nemtől függetlenül, én a tánctanárnőmbe szerettem bele, sajnos családos volt, és a lánya 2vel járt alattam gimiben. Jó szar érzés volt, kb 2-3 hónapig tartott, mire elfogadtam, de nem tudsz mást tenni, mint elfelejteni, és továbblépni, korban hozzád illőt keresni.


20/F

2010. máj. 28. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszi az eddigi válaszokat.

Körülbelül én is erre az elhatározásra jutottam, de nem sikerül elfelejteni. Állandóan azon kapom magam, hogy a fényképét bámulom..:((

Megfogok őrülni..

2010. máj. 28. 15:34
 6/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Szerintem is próbáld elfelejteni..dobd ki a fényképét, ismerkedj korban hozzád illő srácokkal , beszélgessetek, aztán észre sem fogod venni, és már el is felejtetted :) kitartás ;)

16/L

2010. máj. 29. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Egyik barátnőm is így járt. Azt javasoltuk neki, hogy tegye túl magát rajta, keressen mást. Talált is. :D Persze még mindig tetszik neki a férfi, de már van jelölt, akinél sok esélye van. :)
2010. máj. 29. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!